×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
7. augusts, 2017
Drukāt

Mazie klaiņotāji Sintija un Gunārs atrasti Jaunpiebalgā (19)

Foto - VPFoto - VP

Pagājušajā nedēļā Cēsu policija lūdza iedzīvotāju palīdzību 2003.gadā dzimušās Sintijas Neilandes un 2003.gadā dzimušā Gunāra Simanoviča meklēšanā – viņi atrasti 4. augustā, tāpēc meklēšana tiek pārtraukta.

Meitene un zēns šā gada 3.augustā patvaļīgi pametuši rehabilitācijas centru “Solis Piebalgā”, Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā. Jaunieši laimīgi atrasti turpat Jaunpiebalgā, un policija pateicas iedzīvotājiem par sniegto palīdzību viņu meklēšanā.

Kā jau ziņots, Sintija jau jūlija beigās bija pazudusi no rehabilitācijas centra un atrasta Ventspilī.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Zēna mātei ir vecēku tiesības atņemtas. Brālis un māsa kaut kur it kā uz Franciju atdoti.Zinu puiku no mazotnes,kad mātei atņēma tiesības patēva dēļ,jo viņš visus tur kaustīja,māte mīlēja uzdzīvot,tad viņš tāds palika tāds nepaklausīgs.

 2. Kādi jūs pārsvarā esat idioti ! Kurš bērns negrib gulēt mīkstā gultā ? Tātad tai centrā ir tik sūdīgi , ka gribas bēgt! Domājiet tai centrā viņiem nedara pāri? Gan jau tur ir lieli tēvaiņi kas apbižo ( vai mātītes) !

  • Negribi aizbraukt paskatīties? Tur visi ir tādi paši tēviņi kā tas zeņķis 😀
   Daži no viņiem bēguļo un klaiņo jo ir pieraduši , tā viņi dabū ari vielas ( alko narkotikas ),rehabilitācijas iestāde tapēc ir lai no tā atradinātos, tur strādā soc darbinieki , psihologi utt ,bet ne katrs ir gatavs mainīties, pabēguļo atgriežas un rehabilitējas tālk

 3. šie bērni vēl ir naivi, ne viņi zina bailes,ne kas ar viņiem var notikt ārpus šīm mājām.Nav bijusi mīloša ģimene un siltas mājas. Kaut kas neapmierina un kaut ko meklē.ŽĒL šo bērnu,kas meklējot siltumu ,tā arī to neatrod.

 4. Pēc 2 gadiem tai vajag pagādāt vīru.

 5. Ārā vasara. Kurš gan bērns to grib pavadīt kaut kādā rehabilitācijas centrā, kas pielīdzināms atvērtā tipa cietumam.

 6. Lai tak skrien, dzīve ir skaista un neviens to neapturēs.

 7. Piekrītu,ka ir bērni ar tieksmi uz kaiņošanu. Bet jautājums,kāpēc bērni bēg -patvaļīgi pametuši rehabilitācijas centru “Solis Piebalgā” -no šīs iestādes? Meitene tikko bija brīvsolī,tātad pirmatnējo kaisli,-piedzīvojumu- izbaudīja. Loģiski,ka kādu mēnesi,divus būtu miers. Varbūt ir kādi apstākļi,kas spiež mukt no šīs iestādes?!

 8. nu, lai taču skrien, nav vairs mazs bērns, kārtīgi aplauzīsies un pārnāks. Un nevajag tasīt šovu pa visu Latviju, tādam prātiņam tikai to vien vajag…….”slavenība”

 9. kā sunim-čipu un ķēdē,kamēr trakums pāriet!

 10. Sintijai trako hormoni Atbildēt

  Tur tikai Dr. Bērziņš var līdzēt.

 11. Ko citu. Jāīeliek čipi.

 12. Nu nu. Lai tik auklējas un meklē! Tie jau raduši staigāt ik pārdienas. Kur nu pieklaiņos badā būdami? Cits nekas neatliek, kā sirot pa dārziem. Tādiem tik pilnas bikses ar skrotīm un maratonu ar suni. Tad ātri atcerēsies, kur mājas un kur tiem jābūt.

  • 14 gadus vecs skukjis ‘badaa’??? Shajaa vecumaa meiteniites vienaa vakaraa ar kaajstarpi un mutiiti jau maak nopelniit vairaak nekaa tu, vecaa pankuuka, veselaa meenesii!

   • Ņefig meklēt tos divus sīņus, lai vazājas veseli, ja tik ļoti grib. Šī taču nav pirmā reize, tad naher sabiedrībai par tādiem uztraukties, ja viņi izvēlas vienkārši klaiņot, nevis vērsties pie citiem. Ja būtu problēmas ģimenē, tad normāli bērni dotos pēc palīdzības pie tuvākajiem kaimiņiem, bet šitie klaiņo kā bomži, neinteresē viņiem sava dzīve un dzīvība. Tad par ko pārdzīvot, ja kāds ielaidīs skroti no gaisenes tādiem ciskā, par zagšanu no dārza, veikala vai tirgū.

  • Pirms komente ko vispar runap padoma. Tie berni jau dzivoja briesmigos apstaklos jo vecakiem pohuj. Un piebalgas centrs nav tas labakais pasu vajadzetubuz nedelu tur iespundet pastitos ka patiktu

 13. Jauniešiem dabas aicinājums.

 14. Uzlieciet elektronisko aproci…

Draugiem Facebook Twitter Google+