Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
26. jūnijs, 2014
Drukāt

“Latvijas valsts ceļi” pārbaudījuši jau 1445 ceļus
 (1)

Foto - Antis JansonsFoto - Antis Jansons

VAS “Latvijas valsts ceļi” (“LVC”) šī gada pirmajos sešos mēnešos veikusi jau 1445 autoceļu būvdarbos izmantojamo materiālu un izbūvētā seguma paraugu kvalitātes pārbaudes, informēja “LVC” pārstāve Ieva Niedra.

Dažos objektos ir konstatētas vairākas neatbilstības un pieņemti lēmumi, kā atklātos trūkumus novērst, un pašlaik notiek darbs, lai neatbilstības labotu. Piemēram, autoceļa A10 Rīga–Ventspils posmā no 92. līdz 115. kilometram vairākās vietās konstatēta palielināta saistes kārtas porainība – tur plānota šo posmu demontāža un izbūve no jauna. Autoceļa A9 Rīga–Liepāja posmā no 148. līdz 163. kilometram konstatēts nepietiekams saistes kārtas biezums, ko plānots kompensēt ar virskārtu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neticu nevienam jūsu vārdam. Cien. uzraugi jums labi zināms, kā jālabo asfalta bojājumi. Atgādināšu. Ap katru bedrīti jāizfrēzē taisnstūris, jāizņem viss virskārtas asfalts, jāpārbauda pamatnes stāvoklis, ja tas nav jālabo, tad jāiztīra un jāizžāvē pamatne, jānolej ar karstu bitumu, tad jāuzklāj jauna karsta asfalta kārta, ar rulli jānorullē un jaunā un vecā asfalta savienojuma vieta jānolej ar karstu bitumu. Vismaz tas ir katras bedrītes remonta tāmē. Bet patiesībā, brauc pa ceļu mašīna un veči ber no tās pat lietainā laikā netīrītās bedrēs atdzisušu asfaltu un ar kājām piestampā, tad ar vibropresi pieblietē skata pēc. Un viss. Bet naudu paņem kā pēc tehnologijas.

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+