Kokteilis
Mīli

15 veselīgu attiecību pazīmes 0

Foto – Shutterstock

Jūs papildināt viens otru

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Atcerieties kādu sporta komandu. Visi tās dalībnieki strādā, lai sasniegtu kopīgu fantastisku rezultātu, liekot kopā pieredzi un spējas. Līdzīga sinerģija ir patiesās un laimīgās attiecībās.

Ja viens ienīst trauku mazgāšanu, otrs ar prieku to izdara viņa vietā. Jūs vienmēr nākat talkā viens otram. Viens otru papildināt. Jūsu komanda vinnē spēli!

Jūs strīdāties

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nē, ne bieži. Un ne pārāk asi. Taču, ja jūs strīdāties, tas liecina par to, ka katram no jums ir personīgas domas un jūs esat gatavi tās aizstāvēt. Tas ir labi. Ja viens pārī visu laiku piekrīt tam, ko vēlas otrs, tas var liecināt par to, ka viņš slēpj savas patiesās jūtas un emocijas.

Diviem cilvēkiem var būt ilūzija, ka strīdu neesamība ir miera pazīme, taču nekas labs no tā ilgstošā perspektīvā neiznāks.

Jūs viens otru visā atbalstāt

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nav tādas izpratnes kā nepilna laika darbdiena attiecībās. Jūs vai nu esat attiecībās vai nē. Veselīgās attiecībās abi partneri pilnībā atbalsta otru. Tas nozīmē, ka jūs kopīgi ejat cauri dzīves pārbaudījumiem un atbalstāt viens otru visā.

Jūs esat pārstājuši slēpt savus trūkumus

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Neviens nav pilnīgs. Bet ja jūs spītīgi cenšaties kādu pārliecināt, ka esat pati pilnība, tad neviens ar jums nevarēs justies pa īstam komfortabli un nekad nevarēs iepazīt jūsu patieso būtību.

Veselīgās attiecībās esat atvērti un nebaidāmies parādīt otram savu patieso būtību, mēs zinām, ka otrs mūs mīl, neskatoties uz mūsu trūkumiem.

Jūs runājat par seksu

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Lai izveidotu laimīgas un veselīgas attiecības, jums atklāti jārunā par visu, tostarp arī seksu. Ja blakus jums ir pa īstam mīlēts cilvēks, jūs nekautrēsieties no tā. Nekautrēšanās ir pazīme t am, ka jūs otram uzticaties.

Reizēm jūs varat nerunāt vispār

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Vai jums ir kādreiz bijis draugs, ar kuru jūs varat sēdēt istabā un klusēt, no tā nejūtot nekādu diskomfortu? Jūs varat domāt kaut kādas savas lietas un tajā pašā laikā baudīt otra klātbūtni?

Attiecībās tas ir ļoti svarīgi: nevis visu laiku runāt vienam ar otru, bet reizēm vienkārši klusībā baudīt otra klātbūtni.

Līdzās mīļotajam cilvēkam jūs jūtaties kā personība

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Ļoti svarīgi atbalstīt savu individualitāti, nezaudēties otrā cilvēkā, nepakļauties viņam visā. Citādi kādā brīdī jūs sajutīsiet, ka esat nesuši pārāk lielu upuri, nejūtoties laimīgi un nezināsiet, ko gan paši esat patiesībā vēlējušies.

 Jūs cienāt otra cilvēka personīgo dzīvi

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Jā, jūs esat pāris un uzstādījums “viss mans ir tavs un tavs – arī mans”, protams, ir skaists, tomēr jāatceras, ka katram no mums ir tiesības uz personisko dzīvi.

Tas nozīmē, ka jums nevajag rakties otra personiskajās mantās un nav jālasa otra īsziņas vai vēl kaut kādā pārāk jālien viņa personiskajā dzīvē. Atcerieties, ka tāda rīcība ir otra uzticības nodošana un laimīgi pāri pēc tādiem spēles noteikumiem nespēlē.

Jūs uzticaties viens otram

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Uzticēšanās ir ļoti svarīga. Bez tās nav jēgas vispār runāt par kaut kādām attiecībām. Ja jūs neuzticaties partnerim, jūs pastāvīgi nervozējat un turat aizdomās otru par krāpšanu. Jūs nevarat justies mierīgi, kad jūsu otra pusīte iet kaut kur ar draugiem, jūs nervozējat tad, kav viņš aiziet uz darbu.

Šīs sajūtas saēd attiecības, līdz beigās viss aiziet… pie velna!

Jums nav tabu tēmu

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Jebkuram pārim vienmēr būs jautājumi, par kuriem nepatīkami vai grūti runāt. Ja šādas tēmas pilnībā apklusinās vai to apspriešanu atliks uz nezināmu laiku, beigu beigās tas novedīs pie nesaprašanās, aizvainojumu un citām negatīvām sekām.

Apspriediet ar partneri visu, kas jāapspriež. Galvenais, esiet mierīgi un cieniet otra jūtas un domas.

Jūs pieņemiet otra cilvēka pagātni

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Katram ir sava pagātne. Pieņemt faktu, ka pagātnē otrai pusītei ir bijis kāds tuvs cilvēks un tas neesat bijis jūs, dabiski, ir sāpīgi, bet nepieciešami.

Nebaidieties runāt par pagātni. No dziesmas vārdus neizgriezīsi un ja jūs atsakāties pat dzirdēt to, ka līdz jums mīļotajam bija vēl kāds, jūs vienkārši nogrieziet būtisku viņa dzīves daļu.

Veselīgās attiecībās, kā jau mēs runājām, nav tabu tēmu, ne nepamatotas greizsirdības, turklāt, ja tā bijusi pagātne.

Jūs atbalstāt otru, uzsākot ko jaunu

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Kad jūs patiesi mīlat otru cilvēku, jūs par viņu rūpējaties un vēlaties, lai viņš gūtu panākumus un pašrealizētos. Jūs atbalstāt viņu visā, ticat viņam.

Jūs stāvat blakus cilvēkam, nevis viņam ceļā, kad viņš virzās uz mērķi.

Jūs abi turpināt strādāt attiecību veidošanā arī pēc tam, kad viens otru esat iekarojuši

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Jebkurās attiecībās, tēlaini runājot, ir virsotne, nav svarīgi, cik ilgi līdz tai iets, nokrist var jebkurā momentā. Lai paliktu virsotnē, abiem partneriem visu laiku jāstrādā ar attiecībām, jāattīsta tās. Ja jūs, sasnieguši mērķi, esat nomierinājušies un nolēmuši, ka cilvēks jau ir jūsu un viņš nekur neliksies, tad jūsu savienība ir lemta iznīcībai.

Jūs vienmēr esat godīgi viens ar otru

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Godīgums ir jebkuru attiecību ķīla, īpaši mīlnieku. Ja jūs viens otram melojat, pat ja tie ir sīkumi, jūsu savienība līdzinās kartona mājiņai, kas var viegli sabrukt.

Esiet godīgi ar savu mīļo cilvēku un esiet pārliecināti, ka arī viņš tāds ir.

Jūsu mīļotais cilvēks necenšas jūs mainīt

Saistītie raksti
Lorem ipsum
FOTO: Leta

Tā ir nozīmīga veselīgu attiecību pazīme. Otram cilvēkam nav jācenšas jūs izmainīt, bet ar savu piemēru viņš var jūs iedvesmot uz to, lai jūs kaut ko iemācītos vai pārskatītu kādu savu rīcību vai attieksmi pret dzīvi.

Bet jums pašiem jāvēlas mainīties, nevis otra emocionālā spiediena dēļ.

 

Izmantots materiāls no otvetnavse.com

LA.lv