Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
10. februāris, 2016
Drukāt

15 vietas pasaulē, kurās var justies kā gleznā (1)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Kad ziema tuvojas noslēgumam, bet pasaules pelēkums neatkāpjas, iesakāma krāsu terapija. Lūk, izvilkums no dažām pasaules vietām, kurās nokļūstot, cilvēks var justies, kā iekāpis gleznā. Turklāt dažas no tām apliecina pašu iedzīvotāju fantāzijas lidojumu, bet citu izdaiļošanā īpaši iesaistīti mākslinieki.

Vai zināt vēl citas krāsainas vietas pilsētvidē? Rakstiet komentāros!

Vernaca, Činkveterre, Itālija

Foto: Wikimedia Commons

Činkveterre ir rajons Ligūrijas piekrastē Itālijā, kas ietver četrus izrobotajā, klinšainajā krastā uzceltus ciematus – Monteroso al Mare, Vernaca, Kornilja, Manarola un Riomadžore. Apvidus līdz ar visiem ciematiem iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Fredriksheina, Berlīne, Vācija

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Sākotnēji tas bija darbaļaužu kvartāls, viena no visvairāk cietumšajām pilsētas daļām 2. Pasaules karā, taču pēc Berlīnes mūra krišanas attīstījās ļoti dinamiski. Rajonā ienāca gados jauni cilvēki, pateicoties kuriem, Fredriksheinā ir īpaši daudz skvotu, un to iedzīvotāji savus namus izdaiļojuši visneiedomājamākos veidos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Noskaidroti balvas "Boņuks 2016" saņēmēji Svētdien Rēzeknē tika paziņoti latgaliešu kultūras gada balvas "Boņuks 2016" saņēmēji.
Draugiem Facebook Twitter Google+