Latvijā
Rīga

16.martā ierobežos satiksmi Brīvības pieminekļa apkārtnē un Vecrīgā0

Foto – Timurs Subhankulovs

Sestdien, 16.martā, tiks ierobežota satiksme Brīvības pieminekļa apkārtnē un Vecrīgā, portālu LA.lv informēja Rīgas domē (RD).

Saistībā ar Rīgas pašvaldībā pieteiktajiem pasākumiem sestdien no plkst. 00.01 līdz plkst. 20.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana: Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai;Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai; Raiņa bulvāra kreisajā pusē, posmā no ēkas Raiņa bulvārī 9 līdz Brīvības bulvārim (izņemot diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus); Skārņu ielā; Kaļķu ielā, posmā no Kungu ielas līdz Brīvības laukumam; Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā un virzienā no 13.janvāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Tostarp 16.martā no plkst. 9.00 līdz pasākumu beigām nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme, velorikšu kustība un gājēju kustība: Skārņu ielā; Jāņa sētā; Kaļķu ielā, posmā no Kungu ielas līdz Brīvības laukumam; Meistaru ielā, posmā no Amatu ielas līdz Kaļķu ielai; Kalēju ielā, posmā no Kaļķu ielas līdz Gleznotāju ielai; Riharda Vāgnera ielā, posmā no Kaļķu ielas līdz Gleznotāju ielai; Vaļņu ielā, posmā no Smilšu ielas līdz Gleznotāju ielai; Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī; Aspazijas bulvārī no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Raiņa bulvārī, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Brīvības laukumā.

RD vērš uzmanību, ka 15.martā no plkst. 22.00 līdz pasākumu beigām, saskaņā ar Valsts policijas (VP) norādījumiem, tiks izvietotas norobežojošās barjeras laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Saistītie raksti
LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Cik tūkstošus par negaisa postījumiem saņems Gaujas nacionālais parks? 1
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Nodokļu eksperte Anna Medne: Nākamā gada budžets ir viens no prātīgākajiem
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
“Putina kreklu” skandāls iedvesmo radikāli Lindermani savai apģērbu līnijai
40 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments nobalso par breksita termiņa pagarināšanu 1
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Piesaka karu automašīnām un sāk vākt parakstus
28 sekundes
LE
LETA
Latvijā
Katrs ceturtais parks Rīgā ir kritiskā stāvoklī 1
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Lieliskas sezonas beigas! Ostapenko otro nedēļu pēc kārtas spēlēs WTA turnīra finālā
3 stundas