×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
5. marts, 2013
Drukāt

16.martā Rīgā pieteikti seši pasākumi; izpilddirektors izvērtēs šonedēļ

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā 16.martā pieteikti seši pasākumi, kurus Rīgas domes izpilddirektors izvērtēs šonedēļ, aģentūru BNS informēja pašvaldības preses sekretārs Uģis Vidauskis.

“Šīs nedēļas laikā pieteikumus izskatīs pilsētas izpilddirektors,” pavēstīja Vidauskis.

Organizācija “Daugavas vanagi” pieteikusi gājienu no Doma baznīcas uz Brīvības pieminekli.

Biedrība “Paspēlēsimies” no pulksten astoņiem līdz desmitiem vēlas rīkot sapulci pie Brīvības pieminekļa, lai stāstītu jauniešiem par Latvijai nozīmīgiem vēstures datumiem. Pasākumā pieteikti aptuveni 20 cilvēku.

Savukārt biedrība “Gustava Celmiņa centrs” no plkst.10 līdz 14 pieteikusi piketu pie “Laimas” pulksteņa, kurā pulcētos aptuveni 50 cilvēku.

Apvienība “Pret nacismu” pieteikusi trīs pasākumus – ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa no plkst.10. līdz 10.40; sapulci-piketu pret nacisma glorifikāciju no plkst.10 līdz 13 Bastejkalna pusē pie Brīvības pieminekļa un vēlreiz ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa no plkst.14.30 līdz 15.30.

Latvijā šajā dienā daļa sabiedrības piemin latviešu leģiona cīnītājus. Savulaik likumā “Par svētku un atceres dienām” 16.marts bija Latviešu karavīru atceres diena, bet 2000.gada martā to no likuma svītroja.

Jau daudzus gadus 16.martā Rīgā vienlaicīgi notiek konfrontējoši pasākumi. To uzraudzīšanā tiek iesaistīti iespaidīgi drošības spēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+