×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
18. marts, 2017
Drukāt

17 gadus vecais gambietis Džallo tomēr varēs palikt Latvijā; valodu jau iemācījies (15)

Kadrs no videoKadrs no video

Neticami veiksmīgi atrisinājusies situācija septiņpadsmitgadīgajam gambiešu puisim Džallo Abdulam, kurš Latvijā lūdza patvērumu, bet tā vietā saņēma atteikumu.

Šonedēļ, vien dažas dienas pirms savas 18. dzimšanas dienas, pateicoties ģimenes un brīvprātīgo juristu neatlaidīgajiem pūliņiem vairāku mēnešu garumā, Džallo tomēr izdevies iegūt termiņuzturēšanās atļauju un palikt Latvijā vēl uz pieciem gadiem, lai pabeigtu skolu, vēsta TV3 Ziņas.

Pēc vairāk nekā piecu mēnešu ilgas neziņas un bailēm tikt izraidītam un šķirtam no savas jaunās ģimenes, Džallo atviegloti uzelpo. Tāpat arī viņa aizbildne Estere Zemīte. Puisim prom nebūs jābrauc. Vismaz turpmākos piecus gadus. Pilsonības un migrācijas dienests, balstoties uz faktu, ka Džallo Latvijā mācās 8. klasē, piešķīris viņam termiņuzturēšanās atļauju.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Gadu desmitiem Latvijā dzīvo okupantu pēcteči, kuri nespēj / nevar / negrib iemācīties latviešu vaodu… , bet te lūk ir vienkāršs piemērs- ka var…. vai tie pirmie ir apdalīti?

 2. Nu super,uzreiz astotajā klasē, onkulis ko viņš Gambijā apzaga var būt priecīgs. Super likumi mums te ir !

 3. Bet vai “audžumate “jau nav stāvoklī ?

 4. Janbis loti pareizi uzrakstija. Ta tas ir. Murgs taja Latvija.

 5. Džalo Latvijas interesēs ir jāgatavo par Hercoga Jēkaba kolonijas GAMBIJAS prezidentu. Ieguvēji būtu ne tikai pats Džambo, kas varetu atgriezties dzimtenē, bet ar Latvijas valsts.

 6. Lai Čalim nesalst un nesāp vēders no mūsu ēdienkartes ! Visu to labāko !!!

 7. Ak šī slimā Valsts pārvalde! IMIGRĀCIJAS DIENEST UN LIDZĪGIE IERĒDŅI! Jūs esat totāli debiliķi, ka tā vietā, lai vienkāršu procedūru pagarinat uzturēšanās atļauju, kas šai gadījumā būtu tikai loģiska un likums to neliedza, izvērta kārtējā farsā. Un man ir jāstrādā, jāmaksā nodokļus lai JŪS debiliķus vēl uzturētu.

 8. lai veicas.man prieks par čali

 9. afrolatvieti! Brīvprātīgo juristu vārdus – studijā!

 10. Feins puisis,lai viņam veicās!

  • Kā tad ,lai veicas ! Dzimtenē aptirij savu radinieku ,atmuka uz sejieni ,atrada pastulbus aizbildņus un kārtībā.

Draugiem Facebook Twitter Google+