×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2017
Drukāt

17 gadus vecs jaunietis no pagalma Rīgā nozog auto (1)

Ilustratīvs attēls. Valsts policijaIlustratīvs attēls. Valsts policija

Kādam rīdziniekam naktī tika nozagta automašīna “Volkswagen Golf” markas automašīna. Cietušais savu auto pa nakti bija atstājis pie daudzdzīvokļu mājas Rīgā, Maskavas ielā, un nākamajā dienā konstatējis, ka tās vairs nav.

Likumsargi uzsāka šī nozieguma izmeklēšanu un tajā pašā dienā ieguva informāciju, ka zagtā mašīna, iespējams, ir novietota Rīgā, Vaidavas ielā. Tur likumsargi atrada gan nozagto auto, gan sastapa par automašīnas zādzību aizdomās turēto 2000. gadā dzimušo jaunieti. Aizdomās turētais tika nogādāts policijas iecirknī, savukārt zagtā automašīna atdota īpašniekam.

Automašīnai nav uzlaušanas pēdu, kas apstiprina informāciju par iepriekš nozagtām atslēgām. Precīzi notikušā apstākļi, tostarp arī tas, no kurienes un kad atslēgas nozagtas, tiek skaidroti izmeklēšanā.

Aizdomās turētais savu vainu izdarītajā noziegumā atzīst.

Par spīti savam vecumam, jaunietis jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par dažādiem mantiskiem noziegumiem – krāpšanu, laupīšanu, zādzību no transportlīdzekļa un zādzību no tirdzniecības objekta.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+