Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
24. augusts, 2015
Drukāt

17 kaitinošākie kolēģu izgājieni, ja tu strādā birojā

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Piedāvājam 17 kaitinošākos biroja kolēģu uzvedības paradumus. Diemžēl bez padomiem, kā pret tiem cīnīties. Tomēr padalīties raizēs esot terapeitiski un varbūt kāds, izlasījis šo sarakstu, padomās divreiz pirms atkārtot nelāgos niķus!

1. Cilvēki, kas pamatā nesaprot, kā darbojas ledusskapis.

Zini to lielo, auksto kasti, kas atrodas virtuves zonā? Jā, jā, tas atvēsina visādas ēdamlietas. BET tas nenozīmē, ka tur ieliktais piens/jogurts/sviestmaize paliks svaigi uz mūžīgiem laikiem. Bojāties sākušos produktus ir jāizmet. Pašam īpašniekam. Ai, un neizēd citu ķobīšus – neesi taču kucēns!

2. Cilvēki, kas runā tik lēni, ka citi gandrīz jau skata aizejošo dzīvi kā filmu aizslīdam garām.

Ja tevi pārņem aizdomas, ka varētu būt viens no viņiem, aizej mājās, iestādi olu vārītāju un iemācies pateikt sakāmo cilvēcīgi pieņemamā laika sprīdī.

3. Cilvēki, kas notiesā aizdomīgi vai pārlieku pikanti smaržojošus konservus ierobežotā telpā bez pietiekamas ventilācijas.

Ar likumu vajadzētu aizliegt, piemēram, konservēta tunča locīšanu mazā telpiņā bez logiem. Ja tomēr neklausīsi šim padomam, ēd vien, bet atceries, ka visi pārējie tevi ienīst!

4. Cilvēki, kas nemitīgi aizņem citu personīgo telpu.

Atceries: ikviens kolēģis ir pelnījis rokas garuma personīgo telpu, pat ja jūsu birojs ir patiešām maziņš. Šo likumu pārkāpt nedrīkst! Punkts.

5. Cilvēki, kas skaļi dzied līdzi mūzikai, kuru austiņās dzird tikai viņi paši.

Spontāna karaoke pieļaujama tikai darba ballītēs. Citās reizēs: aizveries un jo ātrāk, jo labāk.

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+