×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. augusts, 2017
Drukāt

Kapu strīdā iesaista policiju (4)

Ekrānšāviņš no LTVEkrānšāviņš no LTV

1797.gada apbedījums Lielajos kapos kļuvis par pamatīgu strīdus objektu, vēsta Latvijas Televīzijas ziņu raidījums “Panorāma”. Pēc tam, kad pašvaldība no baznīcas pārņēma Lielo kapu teritoriju Rīgā, kapos sākušies dažādi darbi. Bet Lielo kapu draugi protestē pret to, kā tas notiek. Kapos iebrauc smagā tehnika, lai zāģētu kokus virs pieminekļiem, tos bojājot, uzsver Andris Gobiņš.

Konkrētā plāksne ir bijusi zem zemes un nav fiksēta plānos – jārēķinās, ka šeit ir kapsēta. Kapu plāksnes ir vairāk nekā mēs zināms, tā savukārt “Rīgas meži”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kad kapu draugiem vajadzētu tos sakopt, tad neviens neko ne redz ne dzird, ne dara. Kā ka’ds ko uzsāk, tā skandālistiem pilna vaļa. Apriebušies.

  2. “”Ŗīgas meži””sūdzēšot tiesā A. Gobiņu, ka viņš veicot darbības privātīpašumā, kas pieder pašvaldībai.Šim mežu pārstāvim nav ko te nodarboties ar demagoģiju. Pašvaldība nav vis ēka vai kāds cits nekustams objekts, bet iedzīvotāju forums,kopdarbības iestāde,kuru vada ievēlētie cilvēki. Iedzīvotāji maksā pašvaldības budžetā savu naudu,lai uzturētu šo forumu un izlietotu iedzīvotaju interesēm. Šie iedzīvotāji arī ir pašvaldība, tātad arī kapi ir viņu pašu īpašums, nevis kaut kādai nezināmai pašvaldībai

  3. Policiju kapos?! Hahaha!

Draugiem Facebook Twitter Google+