Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
28. augusts, 2012
Drukāt

18 collu riteņi ģimenes minivenam!

Foto - LETAFoto - LETA

45 procentu protektora augstums B segmenta mazauto! 215 mm protektora platums mierīgam kompaktniekam! Kam, pie joda, tas vajadzīgs? Rites pretestība un riteņa inerces moments aug, tātad degvielas patēriņš arī. Ceļa trokšņi lielāki. Komforts?

Salāpītākajā Liepājas šosejas gabalā starp Kalnciemu un Tukuma–Jelgavas krustojumu pieminētais minivens kratās un grab. Stūres reakcijas precīzas, protams, bet asas, kas piemērotas tikai aukstasinīga meistara rokai. Stabilitāte ātrā līkumā, protams, fantastiska. Taču, iespējams, maldinoša, jo nav bezgalīga. Un nav mums, ikdienas braucējiem, vajadzīga.

Kam tas viss? Smukumam? Vai pircēja šmaukšanai? Ir taču izdevīgi pārdot divas reizes dārgākus riteņus, piedevām iebūvējot to viducī milzu bremžu suportus, kas neļauj taupīgam saimniekam vēlāk pie saprāta atgriezties.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+