×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. novembris, 2017
Drukāt

18. novembra parāde Daugavmalā būs līdz šim vērienīgākā. Kanādiešiem jauna pieredze (4)

Ekrānšāviņš no videoEkrānšāviņš no video

Šogad 18.novembrī Latvijas proklamēšanas 99.gadadienai veltītā militārā parāde būs vērienīgākā kopš neatkarības atjaunošanas.

Parādi, kurā piedalīsies vairāk nekā 1000 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, ugunsdzēsēju un jaunsargu, komandēs Jūras spēku komandieris Ingus Vizulis, bet to pieņems valsts bruņotā spēka augstākais vadonis, Valsts prezidents Raimonds Vējonis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) un Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš.

Parādes kājnieku vienības ar karavīru dziesmām militārā orķestra pavadībā turpinās gājienu pa Kaļķu un Brīvības ielu līdz pat Dailes teātrim.

Parādi noslēgs Latvijas un sabiedroto spēku, kā arī Valsts policijas un Valsts robežsardzes bruņojuma, tehnikas un transporta demonstrējums, kurā tikai lidojumam labvēlīgos laika apstākļos, būs redzami helikopteri, kā arī NATO iznīcinātāju vienība, kas veic NATO patrulēšanas operāciju Baltijas valstu gaisa telpā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kultūra-Liepăjă

  2. LIELISKI! NATO IR VARENS SPEKS! SADI PASAKUMI VIENO LATVIESU TAUTU! LAI VIEN TERORISTS PUTLERS PASIEKALOJAAS, VISAS VINJAKARA TEHNIKAS MACIBAS UN IZRADES IR SALUZUSHAS TEHNIKAS PARADES NO 70TAJIEM, PIE TAM VEL AR CIETOSHAJIEM VAI UPURIEM, PEDEJA S MACIBAS BALTKRIEVIJA NOKRITUSHAS LIDMASHINAS AR HELUKOPTERU APSHAUDIJA AR RAKJETEM CIVLVEKUS! PUTLERA PEDEJAIS IEROCIS IR TIKAI TROLLJU UN BOTU FERMAS UN PROPOGANDAS TV FAKE NEWS, AR KAAADARBIBAM NO DATOR SPELEM, FEIK VARENIBA UN PATS LIDZ AUSIM NABADZIVA KRIEVIJAS TAUTU NOLAIDIS!

Draugiem Facebook Twitter Google+