Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

180 kilometri dienā

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, protestējot pret Latvijas valsts realizēto speciālās izglītības politiku, īsteno akciju “Mēs par izglītību”, kuras laikā divi riteņbraucēji ar velosipēdu mēro vairāk nekā 2000 kilometru garo ceļu līdz Eiropas galējam ziemeļu punktam Nordkapam Norvēģijā.

Vakar šajā misijas braucienā startēja “Apeirona” darbinieks Jurģis Briedis (no labās), kurš ir vājredzīgs, kā arī pagājušā gada izaicinājuma brauciena dalībnieks Juris Pabērzs. Abi dalībnieki no Rīgas ar prāmi devās uz Stokholmu, lai sāktu piedzīvojumu un grūtību pilno ceļu. Lai sasniegtu uzstādītos mērķus, viņiem dienā ir jānobrauc vidēji 140–180 kilometri.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+