Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

180 kilometri dienā

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, protestējot pret Latvijas valsts realizēto speciālās izglītības politiku, īsteno akciju “Mēs par izglītību”, kuras laikā divi riteņbraucēji ar velosipēdu mēro vairāk nekā 2000 kilometru garo ceļu līdz Eiropas galējam ziemeļu punktam Nordkapam Norvēģijā.

Vakar šajā misijas braucienā startēja “Apeirona” darbinieks Jurģis Briedis (no labās), kurš ir vājredzīgs, kā arī pagājušā gada izaicinājuma brauciena dalībnieks Juris Pabērzs. Abi dalībnieki no Rīgas ar prāmi devās uz Stokholmu, lai sāktu piedzīvojumu un grūtību pilno ceļu. Lai sasniegtu uzstādītos mērķus, viņiem dienā ir jānobrauc vidēji 140–180 kilometri.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+