Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
28. februāris, 2014
Drukāt

1914. gada 28. februārī

28feb_zoo_2

Pirms 100 gadiem, 1914. gada 28. februārī, avīze ”Latvija” par izmaiņām Rīgas Zooloģiskā dārza iekšējās kārtības noteikumos: ”Līdz šim dārza apmeklētājiem bija atļauts zvērus ēdināt jeb pacienāt ar dažādiem gardumiem.

Lai gan dārza direkcija it labi zina, kāds prieks ir kustoņu draugiem, ja viņi var saviem mīluļiem pasniegt kādus gardumus, tomēr dārza redakcija jūtas piespiesta ieviest šai lietā citādu kārtību. Tas tamdēļ vajadzīgs, ka no publikas sniegtā barība kustoņiem nav pārzināma ne vien viņas labuma, bet arī viņas daudzuma ziņā, bet šāda barošana pārliecīgā daudzumā, kāda tā sevišķi notiek svētku dienās, viegli var kļūt kustoņiem kaitīga. Lai tādā kārtā dārgie dzīvnieki neietu bojā, tad ar 1. martu beigsies dārzā barības vielu pārdošana priekš kustoņiem, un dārza apkalpotāju personālam dota stingra pavēle raudzīties uz to, lai no mājām līdz paņemtas barības vielas netiktu zvēriem sniegtas.”

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (6)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+