Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
28. februāris, 2014
Drukāt

1914. gada 28. februārī

28feb_zoo_2

Pirms 100 gadiem, 1914. gada 28. februārī, avīze ”Latvija” par izmaiņām Rīgas Zooloģiskā dārza iekšējās kārtības noteikumos: ”Līdz šim dārza apmeklētājiem bija atļauts zvērus ēdināt jeb pacienāt ar dažādiem gardumiem.

Lai gan dārza direkcija it labi zina, kāds prieks ir kustoņu draugiem, ja viņi var saviem mīluļiem pasniegt kādus gardumus, tomēr dārza redakcija jūtas piespiesta ieviest šai lietā citādu kārtību. Tas tamdēļ vajadzīgs, ka no publikas sniegtā barība kustoņiem nav pārzināma ne vien viņas labuma, bet arī viņas daudzuma ziņā, bet šāda barošana pārliecīgā daudzumā, kāda tā sevišķi notiek svētku dienās, viegli var kļūt kustoņiem kaitīga. Lai tādā kārtā dārgie dzīvnieki neietu bojā, tad ar 1. martu beigsies dārzā barības vielu pārdošana priekš kustoņiem, un dārza apkalpotāju personālam dota stingra pavēle raudzīties uz to, lai no mājām līdz paņemtas barības vielas netiktu zvēriem sniegtas.”

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+