Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

1914. gada 3. janvārī

3janv_Marijas_2

Pirms 100 gadiem, 1914. gada 3. janvārī, ”Jaunākās Ziņas” brīdināja: ”Savādi garnadži pēdējā laikā parādījušies [Rīgas] Pēterburgas un Maskavas priekšpilsētās, kuru specialitāte pastāv iekš tam – uz māju trepēm, pagrabos un atejas vietās nozagt elektriskās lampiņas un svina ūdens vadus, pie kam viņus noķert pavisam neiespējami.

Šos nedarbus viņi pastrādā, pat māju iedzīvotājiem redzot, pie kam, viņiem uzprasot, tie atbild, ka sūtīti no meistariem, izdarīt reparatūras (remontdarbus – aut.). Tikai vēlāk, kad viss paliek tumšs vai māja sāk applūst ar ūdeni, redz, kas šie par reparatūras taisītājiem bijuši. Vienu no šādiem garnadžiem izdevās šinīs dienās apcietināt uz Marijas ielas, kur tas patlaban kā bija nogriezis lielāku gabalu svina ūdensvada rores. Apcietinātais izrādījies par bijušo krogu ķelneri 25 gadus veco Andreju U.”

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+