Mobilā versija
+3.2°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
3. janvāris, 2014
Drukāt

1914. gada 3. janvārī

3janv_Marijas_2

Pirms 100 gadiem, 1914. gada 3. janvārī, ”Jaunākās Ziņas” brīdināja: ”Savādi garnadži pēdējā laikā parādījušies [Rīgas] Pēterburgas un Maskavas priekšpilsētās, kuru specialitāte pastāv iekš tam – uz māju trepēm, pagrabos un atejas vietās nozagt elektriskās lampiņas un svina ūdens vadus, pie kam viņus noķert pavisam neiespējami.

Šos nedarbus viņi pastrādā, pat māju iedzīvotājiem redzot, pie kam, viņiem uzprasot, tie atbild, ka sūtīti no meistariem, izdarīt reparatūras (remontdarbus – aut.). Tikai vēlāk, kad viss paliek tumšs vai māja sāk applūst ar ūdeni, redz, kas šie par reparatūras taisītājiem bijuši. Vienu no šādiem garnadžiem izdevās šinīs dienās apcietināt uz Marijas ielas, kur tas patlaban kā bija nogriezis lielāku gabalu svina ūdensvada rores. Apcietinātais izrādījies par bijušo krogu ķelneri 25 gadus veco Andreju U.”

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (55)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+