Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
18. augusts, 2016
Drukāt

1926. gada 18. augustā

18aug_Bisumuiza_2

Pirms 90 gadiem, 1926. gada 18. augustā, “Jaunākās Ziņas” rakstīja: “Bišumuiža atdzīvojas. Tramvajlīnijas pagarinājuma darbi no bērnu slimnīcas līdz Bišumuižai tuvojas beigām.

Sakarā ar tramvaja līnijas atjaunošanu līdz Bišumuižai vietēji namsaimnieki steidzīgi izlabo savas mājas un arī ceļ jaunas. Līdz šim Bišumuižā reti kāds meklēja dzīvokļus, bet tagad katru dienu ierodas dzīvokļu meklētāji. Namsaimniekiem dots rīkojums steidzīgi izlabot trotuārus. Sāk arī atjaunot koloniālpreču veikalus. Dzirdams, ka atjaunos arī Bišumuižas tirgu Bauskas ielā 51. Tirgus mājai jau iztaisīts remonts.” Tramvaja līnija Bauskas ielā pastāvēja arī pirms Pirmā pasaules kara, kad Bišumuiža un tās apkaime sāka veidoties par lokālu rūpniecisko centru. Karš izpostīja kā sliežu ceļu, tā rūpniecību. Tramvaja līniju, pagarinot līdz Bišumuižai, atjaunoja 1926. gadā. Toreiz tur kursēja tramvajs nr. 7, mūsdienās nr. 10.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+