Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. aprīlis, 2012
Drukāt

1932. gada 27. aprīlī

27apr_valni_2

Pirms 80 gadiem, 1932. gada 27. aprīlī, ”Jaunākās Ziņas” vēstīja, ka Vecrīgā, Peldu ielas galā sākta pilsētas veco vaļņu un kazemātu palieku nojaukšana.

 

Tie atradās aptuveni tagadējā Triangula bastiona vietā. ”Ar šo mūru nojaukšanu Rīga zaudētu vēsturisku pieminekli – savu veco mūru pēdējās atliekas. Pieminekļu valdei vajadzētu kaut ko darīt šo pieminekļu saglabāšanai un pat atjaunošanai. Ārzemēs visur cenšas saglabāt vēsturiskas celtnes kā pieminekļus. Rīgai kā Latvijas galvaspilsētai tas kristu svarā arī no tūrisma veicināšanas viedokļa,” norādīja laikraksts. Tomēr tolaik tika uzskatīts, ka Rīgā kā neatkarīgas Latvijas galvaspilsētā jo svešu varu pagātnes liecību mazāk, jo labāk.

 

 

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+