Mobilā versija
+1.7°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
2. janvāris, 2013
Drukāt

1933. gada 2. janvārī

2janv_skujenieks_22

Pirms 80 gadiem, 1933. gada 2. janvārī, Latvijas iedzīvotāji modās ar preses vēsti, ka naktī, atgriežoties no Jelgavas Rīgā, avāriju piedzīvojis premjera Marģera Skujenieka auto.

Klīda visādas baumas, pat par nezināmu personu organizētu diversiju, taču patiesībā avārija notika tumsas apstākļos Rīgas–Jelgavas šosejas sliktā stāvokļa dēļ, jo ceļa segums bija noledojis, kamdēļ auto noslīdēja no šosejas, kaut ātrums bija vien 40 – 50 km/h. Valdības galva avārijā tikpat kā necieta, tāpat kā viņa šoferis Roberts Anītis, kurš skaitījās viens no labākajiem vadītājiem Rīgā. Lauztā rokā un dažādās sīkās skrambās un sasitumos iedzīvojās vien Skujenieka dzīvesbiedre Alīde. Ziņas par to, kurš negadījuma brīdī atradies pie stūres, avīžu izklāstījumā bija pretrunīgas. Jāpiezīmē, ka Skujenieka braucamo, saskaņā ar “Jaunākajām Ziņām”, no grāvja izdevās izvilkt tikai ar aizsargu rīcībā esošo kāpurķēžu tanketi.

 

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinuLielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+