Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
2. janvāris, 2013
Drukāt

1933. gada 2. janvārī

2janv_skujenieks_22

Pirms 80 gadiem, 1933. gada 2. janvārī, Latvijas iedzīvotāji modās ar preses vēsti, ka naktī, atgriežoties no Jelgavas Rīgā, avāriju piedzīvojis premjera Marģera Skujenieka auto.

Klīda visādas baumas, pat par nezināmu personu organizētu diversiju, taču patiesībā avārija notika tumsas apstākļos Rīgas–Jelgavas šosejas sliktā stāvokļa dēļ, jo ceļa segums bija noledojis, kamdēļ auto noslīdēja no šosejas, kaut ātrums bija vien 40 – 50 km/h. Valdības galva avārijā tikpat kā necieta, tāpat kā viņa šoferis Roberts Anītis, kurš skaitījās viens no labākajiem vadītājiem Rīgā. Lauztā rokā un dažādās sīkās skrambās un sasitumos iedzīvojās vien Skujenieka dzīvesbiedre Alīde. Ziņas par to, kurš negadījuma brīdī atradies pie stūres, avīžu izklāstījumā bija pretrunīgas. Jāpiezīmē, ka Skujenieka braucamo, saskaņā ar “Jaunākajām Ziņām”, no grāvja izdevās izvilkt tikai ar aizsargu rīcībā esošo kāpurķēžu tanketi.

 

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+