Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. janvāris, 2016
Drukāt

1936. gada 8. janvārī (1)

8janv_veikals_2

Pirms 80 gadiem, 1936. gada 8. janvārī, Latvijas preses izdevumos lasāms par tajā gadā Rīgā gaidāmajiem būvniecības darbiem.

Jau 20. janvārī bija jābeidzas konkursam par Armijas ekonomiskā veikala (mūsdienu “Galerija Centrs”) jaunbūves projektu un maijā jāsākas celtniecībai. Centrāltirgū bija jāpabeidz sakņu un augļu paviljons; pie Artilērijas ielas jāsāk jauna parka – tas ir, Ziedoņdārza – ierīkošana. Tāpat plānoja sākt jaunas skolas būvniecību “Ķieģeļu ielas (tagad E. Melngaiļa) rajonā” – acīmredzot ar to domāta tagadējā Rīgas 10. vidusskola Lenču ielā, ko pabeidza 1938. gadā. Vēl grasījās asfaltēt pirms tam bruģēto Brīvības bulvāri no sākuma līdz Lāčplēša ielai, Aspazijas bulvāri pie LNO un citus ielu posmus pilsētas centrā. Izņemtos kaltos bruģakmeņus izmantoja apaļo akmeņu bruģa nomaiņai citviet. Bija jāķeras arī pie ielu apgaismojuma uzlabošanas, nomainot gaisa vadus ar ieraktiem kabeļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. sociāli atstumtais Atbildēt

    noziedzīgi un nožēlojami , ka Juris Dambis , vēl joprojām Priekšnieka amatā esošais VKAIP vadītājs , pieļāva kaut kāda pliekana jaunizcepta ,, biznesmeņa,, A.šlesera = nejēgas, vecā labā ,, ekīša ,, sačakarēšanu

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+