Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
11. oktobris, 2013
Drukāt

1963. gada 11. oktobrī

Slimības lēkmes viņu sāka piemeklēt 50. gadu beigās, un savas dzīves pēdējos mēnešus Piafa pavadīja bezsamaņā. Viņas pēdējie vēl pie apziņas izteiktie vārdi bijuši: “Par katru sasodīti muļķīgo lietu, ko šajā dzīvē esi izdarījis, ir jāsamaksā.” Mirusī leģenda tika slepus no pielūdzējiem pārvesta uz Parīzi, bet bēres sarīkoja Perlašēzas kapsētā. Tajās piedalījās 40 tūkstoši pavadītāju. Ņemot vērā Piafas bohēmisko un attiecību ziņā brīvo dzīvesveidu, piemiņas dievkalpojumu Parīzes katoļu arhibīskaps aizgājējai liedza. Tomēr pielūdzējus dziedātājas svārstīgā morāle nemulsināja. Laikabiedri uzsver, ka Piafas bēres bijusi pirmā reize kopš Otrā pasaules kara, kad visā Parīzē apstājās satiksme. Uz viņas kapa joprojām ir svaigi ziedi, un tā ir viena no apmeklētākajām kapavietām Perlašēzā.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+