×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
16. septembris, 2014
Drukāt

20 fotogrāfijas no jaunās „Vaides” aristrokrātisko krāsu un elegances sieviešu tērpu kolekcijas

Vaide-2kopa

=Latvijas uzņēmuma „Vaide” radītajā sieviešu apģērbu kolekcijā „Rudens/Ziema 2014” dominē tumši zila, ugunssarkana, smaragdzaļa un majestātiski pelēka krāsa, filigrāni sievišķīgi ornamenti un eleganti apģērbu piegriezumi. Vadoties pēc jaunākajām modes tendencēm, „Vaide” kolekciju „Rudens/Ziema 2014” veidojušas modes dizaineres, tajā iekļaujot vairāk nekā 100 apģērbu modeļus – kleitas, žaketes, blūzes, svārkus, mēteļus, bikses, mājas apģērbu un koriģējošo veļu.

„Bez aristokrātiskajiem krāsu toņiem „Vaide” jauno kolekciju raksturo arī eleganti tērpu piegriezumi apvienojumā ar siltu omulību, ko rada trikotāžas pieskāriens ādai, daudzveidīgas kolekcijas apģērbu kombinēšanas iespējas, kā arī sievišķīgie, trikotāžā ieadītie ornamenti un apģērbam pievienotie aksesuāri,” stāsta SIA „Vaide” mārketinga nodaļas vadītāja Nadežda Smorodina.

Uzņēmuma „Vaide” dizaineri jaunajai kolekcijai atlasījuši pašus mīkstākos un izturīgākos dabisko šķiedru – viskozes un vilnas, audumus, ražotus Eiropas Savienībā. Kolekcijā iekļauti daudzveidīgi apģērba piegriezumi, kā arī piedomāts pie iespējām interesanti kombinēt kolekcijas apģērbus gan savā starpā, gan ar citiem tērpiem, veidojot daudzveidīgus apģērba komplektus dažādiem dzīves gadījumiem.

„Strādājot pie „Vaides” šā gada ziemas, rudens kolekcijas, īpaši pievērsām uzmanību izsmalcinātam, taču universālam stilam, kurš, variējot kolekcijas tērpus, derēs gan Jaungada ballei, gan ikdienišķai darba dienai. Savā starpā kombinējot audumus, mežģīnes, jostiņas, dekorus un trikotāžā ieadītos ornamentus, izdevies izstrādāt tērpus, kuri izceļ ikvienas dāmas figūras labās īpašības, kā arī izskatās grezni un solīdi,” piebilst viena no jaunās kolekcijas dizainerēm Sonita Pāvuliņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+