Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
26. novembris, 2015
Drukāt

20 gadus vecais Viesturs iekļūst nepatikšanās un pazūd bez vēsts (1)

Foto: EkrānuzņēmumsFoto: Ekrānuzņēmums

20 gadus vecais Vieturs Smoļaks bezvēsts prombūtnē ir kopš 20.novembra, bet viņa tuvinieki lūguši sabiedrības atbalstu puiša meklēšanā. LNT raidījums “Degpunktā” vēsta, ka puisis pirms pazušanas iekļuvis nepatikšanās.

Raidījuma rīcībā ir ziņas, ka puisis pirms pazušanas iekļuvis satiksmes negadījumā, bet pēc policistu ierašanās un protokola uzrakstīšanas atstājis automašīnu ceļmalā un devies uz Vecrīgu.

Pazudušais puisis pagājušās piektdienas vakarā ap pulksten 21 Vecmīlgrāvī izraisīja satiksmes negadījumu – ar savu automobili iebrauca pretējā joslā un ietriecās ceļu norobežojošajās margās.

Zināms, ka negadījuma brīdī jaunietis nebija alkohola reibumā. Tomēr nezināmu iemeslu dēļ jaunais vīrietis pēc policijas aibraukšanas pametis automašīnu un devies vecpilsēts virzienā.

Raidījums vēsta: ir informācija, ka puisis manīts Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kas atrodas Vecrīgā, un ir mēģinājis rakstīt savai māsai, ka viņš ir iekļuvis nepatikšanās. Taču tālāk ziņas pārtrūkst.

Puiša meklēšanu sākusi arī Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brauca uz tusinu, iebrauca margas.. nodomaja:”Eh, sikums! Talak iesu kajam!” 🙂

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (62)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+