×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2015
Drukāt

20 galvenās pazīmes, ka tu proti mīlēt sevi (1)

Ilustratīvs attēls. Foto - ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto - Shutterstock

5. Tev ir stipras attiecības
Kad tu mīli sevi, apkārtējos cilvēkus pievilks šī enerģija. Tas tev atļaus veidot stipras attiecības ar draugiem un ģimeni. Psiholoģijas eksperts Daskers Keltners norāda, ka cilvēki ar spēcīgām sociālajām saitēm ir laimīgāki nekā tie, kam tādu nav.

6. Tev patīk izjust spēcīgas emocijas
Varbūt uz tevi spēcīgu ietekmi atstāj tas, ka redzi kādu iedvesmojošu reklāmu vai rokās sadevušos vecāku cilvēku pāri. Šīs emocijas ir lieliskas, un tā vietā, lai tās nomāktu, tu esi iemācījies tās mīlēt, apzinoties – tas kā tu jūties, ir veids, kā ķermenis tev pavēsta par to, ko tu vēlies vai nevēlies savā dzīvē.

7. Tu ieklausies savā ķermenī
Tu neseko jaunākajai diētai, bet apzinies, kas sniedz tev gan fizisku, gan emocionālu labsajūtu, izvēloties to, kas šķiet vispiemērotākais tev.

8.Tu uzticies savai intuīcijai
Daļa no klausīšanās savā ķermenī ir uzticēšanās savai intuīcijai. Tu saproti, ka tavas nojautas parasti ir pareizas pat tad, kad tās nesakrīt ar vispārpieņemtajiem pieņēmumiem. Tu zini, ka pats sev esi labākais eksperts.

9.Tavs izskats nav noteicošais
Tas nenozīmē, ka tu neizskaties lieliski. Tu fokusējies vairāk uz to, kā gribi justies, un bieži vien tas nozīmē, ka tu izskaties skaists, jo jūties skaists. Tu izstaro pievilcīgu enerģiju, kas piesaista apkārtējos cilvēkus.

10.Tev ir lieliska stila izjūta
Tu vari ģērbties modernā vai retro stilā, izvēloties spilgtus toņus vai melnu krāsu. Lai kāds arī būtu tavs stils, tu esi izvēlējies to tāpēc, ka tev tas patīk, un apkārtējie to novērtē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+