×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2016
Drukāt

2015.gada nogalē Rīgā reģistrētas 406 vidi degradējošas būves un 88 uzraugāmi objekti (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Grausts Pērnavas ielā 22.

2015.gada 15.decembrī Rīgā kopumā bija reģistrētas 406 vidi degradējošas būves un 88 uzraugāmi objekti, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.

Starp vidi degradējošām būvēm ir 218 B kategorijas grausti un 120 – A kategorijas grausti. Vēl 68 būvēm piemērota C kategorija.

Par graustiem dēvē būves, kurām piemērota A vai B kategorija. A kategorijas būve ir pilnīgi vai daļēji sagruvusi un cilvēku drošību apdraudoša būve bīstamā tehniskajā stāvoklī, B kategorijas būve ir cilvēku drošību apdraudoša būve potenciāli bīstamā tehniskajā stāvoklī.

Savukārt C kategorijas būve ir vidi degradējoša būve, kuras tehniskais stāvoklis neapdraud cilvēku drošību, taču tā netiek pienācīgi apsaimniekota.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. labākajās tradīcijās Atbildēt

  lai ko sāktu darīt, “papīros” jāiegulda vairāk,
  nekā pašā remontā !

 2. atmeta atpakaļ 50 gadus nekoptas
  un 90. gados papildu izdemolētas ēkas,
  un nu ņirgājas …

 3. Loti raksturigi Rigas domei novest visu lidz klinkim un tad nu sniegt pazinojumus laitikai biezak par sevi liktu manit bet realu darbu nav. Rigas domes īpašumā ir dzīvojamās ēkas kurās paši sniedz sociālos pakalpojumus. Beidzot varetu savest kartiba savas ēkas un savai namu apsaimniekošanas naudas suceju iestadeilikt reāli rūpēties par ēku uzturēšanu. Tad jau bus labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+