Mobilā versija
Brīdinājums +2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
27. septembris, 2016
Drukāt

21. gadsimta “Tautumeitas” viesosies “Hāgenskalna komūnā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 28. septembrī, kultūras kafejnīcā, komūnbārā “Hāgenskalna Komūna” viesosies grupa “Tautumeitas”, LA.lv uzzināja “Hāgenskalna Komūnas” “Facebook” kontā.

“Tautumeitas” ir tradicionālās mūzikas grupa, kurā apvienojušās septiņas mūziķes – Asnate Rancāne, Ilona Haņina, Lauma Bērza, Aurēlija Rancāne, Laura Marta Arāja, Laura Liepiņa un Laura Bužinska. Lielākā daļa no viņām apgūst etnomuzikoloģiju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, tāpēc mūzikā dzirdami motīvi no dažādu pasaules tautu mūzikas. Šobrīd dalībnieces izkopj latviešu tradicionālo daudzbalsīgo dziedāšanu, kas viņām ir sevišķi tuva. Īpatnējā balsu saskaņa sniedz baudījumu ne tikai klausītājiem, bet arī pašām dziedātājām.

Lai tradicionālo mūziku parādītu savā redzējumā un vēstītu par to, ko domā un jūt mūsdienu tautu meita, dalībnieces ņem palīgā dažādus instrumentus.

Hāgenskalna Komūnā “Tautumeitas” viesosies pirmo reizi. Koncerts sāksies plkst. 20.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+