Mobilā versija
+16.2°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
27. septembris, 2016
Drukāt

21. gadsimta “Tautumeitas” viesosies “Hāgenskalna komūnā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 28. septembrī, kultūras kafejnīcā, komūnbārā “Hāgenskalna Komūna” viesosies grupa “Tautumeitas”, LA.lv uzzināja “Hāgenskalna Komūnas” “Facebook” kontā.

“Tautumeitas” ir tradicionālās mūzikas grupa, kurā apvienojušās septiņas mūziķes – Asnate Rancāne, Ilona Haņina, Lauma Bērza, Aurēlija Rancāne, Laura Marta Arāja, Laura Liepiņa un Laura Bužinska. Lielākā daļa no viņām apgūst etnomuzikoloģiju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, tāpēc mūzikā dzirdami motīvi no dažādu pasaules tautu mūzikas. Šobrīd dalībnieces izkopj latviešu tradicionālo daudzbalsīgo dziedāšanu, kas viņām ir sevišķi tuva. Īpatnējā balsu saskaņa sniedz baudījumu ne tikai klausītājiem, bet arī pašām dziedātājām.

Lai tradicionālo mūziku parādītu savā redzējumā un vēstītu par to, ko domā un jūt mūsdienu tautu meita, dalībnieces ņem palīgā dažādus instrumentus.

Hāgenskalna Komūnā “Tautumeitas” viesosies pirmo reizi. Koncerts sāksies plkst. 20.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+