×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

22 dāvanas, kuras bērni saglabās atmiņā visu mūžu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mūsdienās bērnus ir grūti pārsteigt ar dāvanām rotaļlietu un izklaižu veidā. Tāpēc mēs piedāvājam visai garu dāvanu sarakstu, kuras bērni atminēsies visu mūžu. Turklāt viņi šīs dāvanas ne tikai paši baudīs, bet, visticamāk, nodos tālāk arī saviem bērniem. Dāvanu sarakstu veidojos portāls Ihappymama.ru.

Ticība saviem spēkiem. Bērnam ir svarīgi zināt, ka viņam paši tuvākie cilvēki šajā pasaulē tic viņam. Ļauj bērnam saprast, ka tu esi pārliecināts par viņa spējām. Tikai viens vienīgs tavs vārds tavu mazo var padarīt par veiksminieku visas dzīves garumā.

Mīlestība visās tās izpausmēs. Apskauj, skūpsti, saki mīlestības pilnus vārdus vienmēr, neraugoties ne uz kādām situācijām. Pat, ja bērnam jau ir 30 gadu.

Ģimeniskas vakariņas. Šīs ģimeniskās kopā ēšanas tradīcijas bērniem paliks atmiņā visu mūžu. Kopīga pasēdēšana pie galda vienos ģimeni, iedvesmos un samierinās, ja vien vispār būs šādas situācijas, kad tas nepieciešams.

Prieks. Priecājies par dzīvi un savu bērnu. Nekautrējies no savām jūtām, smejies un izdauzies kopā ar mazo.

Stipra un “pilna” ģimene. Centies saglabāt ģimeni un labas attiecības ar visiem tās locekļiem. Bērnam ģimene – tas ir pamatu pamats un balsts, kas sniegs drošības sajūtu un palīdzēs vieglāk iesoļot lielajā dzīvē.

Savs laiks. Šī ir pati vērtīgākā dāvana, jo īpaši mūsdienu bērniem. Atrodi laiku, ko veltīt bērnam, katru dienu. Vienkārši – lai pabūtu kopā, paspēlētos, pastaigātos vai vienkārši pavāļātos gultā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+