Horoskopi un mistika
Ezoterika

22. septembris – Rudens saulgrieži. Kā izmantot šo enerģētiski spēcīgo dienu? 16

Foto – Fotolia

22. septembrī diena un nakts būs vienādā garumā, un pilnā mērā vadību pārņems rudens, ļaujot visam dzīvajam sākt ceļu pretī aukstajam gadalaikam.

Rudens saulgrieži, latviešu ticējumos saukti arī par Mazu dienu, ir laiks, kad Visums īpaši dzirdīgi uzklausa precīzi noformulētas vēlmes, uzskata ezoteriķi. Šogad tas paredzams 22. septembrī plkst. 20.02.

2017. gada rudens saulgriežu galvenā īpatnība ir spēcīga līdzsvarojoša un harmonizējoša enerģētika.

Tas atbilst visas pasaules tieksmei pēc pastāvīgām izmaiņām, lai rezultātā sasniegtu harmoniju. Diena nomaina nakti, bet pēc vasaras nāk rudens. Tieši rudens saulgriežu laikā katram no mums tiek dota liela iespēja harmonizēt savu dzīvi, padarot to kvalitatīvi labāku, veselīgāku un laimīgāku.

Lūk, kam jāpievērš uzmanība tieši šajā dienā.

1. Rudens ir novīšanas laiks, krīt lapas, visa daba mirst, lai dotu vietu jaunai dzīvībai. Rudens saulgriežos vērts aizdomāties: kas manā dzīvē jau ir pagājis, kas jāatmet, lai dotu vietu kam jaunam?

Tās var būt gan materiālas lietas, apģērbi, rotājumi, kā gan nemateriālas – attiecības, projekti, vēlmes.

Padoms: droši atbrīvojies no visa vecā, savu laiku nokalpojušā un liec pamatus kaut kam jaunam. Nākotnē tam būs lieliski rezultāti.

Saistītie raksti

2. Senčiem rudens vienmēr bijis laiks, kad pateikties un priecāties par labu ražu. Tieši šajā dienā atskaties uz pagājušo laika posmu un papriecājies par sasniegto – kaut vai sekmes būtu pavisam nelielas, bet kaut ko labu atrast noteikti var.

Padoms: Ja tev ir kāds, kam pateikties šajā dzīvē, dari to šodien.

3. Tieši 22. septembrī Visums dzirdīgi uztvers visas tavas vēlmes. Droši sapņo un iedomājies, ko vēlētos sasniegt! Svarīgi nebūt pieticīgam: iztēlojies pašus drosmīgākos sapņus – uzdrošinies gribēt vairāk.

Padoms: atceries, ka katrs saņem to, kam tic. Tāpēc nevajag šaubīties – tavas vēlēšanās piepildīsies!

LA.lv