Latvijā
Sabiedrība

240 000 eiro laimētājs daļu naudas ziedos labdarībai 9

Foto-REUTERS

“Latvijas Loto” birojā bija ieradies SuperBingo lielā laimesta ieguvējs, kurš laimēja vairāk kā 240 000 eiro vērtu laimestu, LA.lv uzzināja “Latvijas Loto”.

Laimētājs ir 40 gadus vecs uzņēmējs no Vidzemes. Vairāk informāciju sabiedrībai par sevi viņš atklāt nevēlējās. SuperBingo viņš esot spēlējis vien pāris reizes. Šajā reizē viņš nopircis divus spēles variantus, lai svētdienas rītā kopā ar sievu skatoties šovu varētu uzspēlēt.

“Pirms TV pārraides konstatēju, ka spēles variantu izdruku esmu aizmirsis birojā, tāpēc nolēmu ieiet savā iLOTO profilā paskatīties savu skaitļus, un laimestu sadaļā ieraudzīju ļoti lielu naudas summu…”. Izlozi viņš skatījies ar lielu interesi un vēlreiz izdzīvojis patīkamo satraukumu, atzīmējot laimīgos skaitļus un pārliecinoties dubultā, ka veiksme patiešām ir uzsmaidījusi tieši viņam.

Daļu no laimesta viņš plānojot ziedot labdarībai. “Jau iepriekš esmu atļāvies pasapņot, ko darītu ar loterijā laimētu naudu, un vienmēr esmu bijis pārliecināts, ka daļa laimesta ir jāziedo labdarībai.” Pārējā laimesta tērēšanai konkrētu plānu vēl neesot – varbūt naudu izmantošot saistību dzēšanai, un iespējams, ka kopā ar sievu došoties kādā ceļojumā.

Saistītie raksti
LA.lv