×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. februāris, 2017
Drukāt

240 000 eiro laimētājs daļu naudas ziedos labdarībai (9)

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

“Latvijas Loto” birojā bija ieradies SuperBingo lielā laimesta ieguvējs, kurš laimēja vairāk kā 240 000 eiro vērtu laimestu, LA.lv uzzināja “Latvijas Loto”.

Laimētājs ir 40 gadus vecs uzņēmējs no Vidzemes. Vairāk informāciju sabiedrībai par sevi viņš atklāt nevēlējās. SuperBingo viņš esot spēlējis vien pāris reizes. Šajā reizē viņš nopircis divus spēles variantus, lai svētdienas rītā kopā ar sievu skatoties šovu varētu uzspēlēt.

“Pirms TV pārraides konstatēju, ka spēles variantu izdruku esmu aizmirsis birojā, tāpēc nolēmu ieiet savā iLOTO profilā paskatīties savu skaitļus, un laimestu sadaļā ieraudzīju ļoti lielu naudas summu…”. Izlozi viņš skatījies ar lielu interesi un vēlreiz izdzīvojis patīkamo satraukumu, atzīmējot laimīgos skaitļus un pārliecinoties dubultā, ka veiksme patiešām ir uzsmaidījusi tieši viņam.

Daļu no laimesta viņš plānojot ziedot labdarībai. “Jau iepriekš esmu atļāvies pasapņot, ko darītu ar loterijā laimētu naudu, un vienmēr esmu bijis pārliecināts, ka daļa laimesta ir jāziedo labdarībai.” Pārējā laimesta tērēšanai konkrētu plānu vēl neesot – varbūt naudu izmantošot saistību dzēšanai, un iespējams, ka kopā ar sievu došoties kādā ceļojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. varetu man kads ziedot.2015 gada man nodega maja.vel neko neesmu uzbuvejis.palidzet labie cilveki.

 2. Izklausās pēc godīga cilvēka.

 3. Prieks par Jūsu veiksmi! Bet apdomājiet detalizēti, pirms izdariet izvēli dot naudiņu labdarībai!

 4. JAUKI, KA ESAT LAIMĒJIS SUPER BINGO!TAČU NETICU NEVIENAS LABDARĪBAS IESTĀDES DARBINIEKU GODĪGUMAM, JO CILVĒKI VAIRS NAV SPĒJĪGI BŪT GODĪGI PRET SIRDĪ LABIEM CILVĒKIEM! VIŅI ŅIRGĀJAS! JA TIEŠĀM VĒLATIES ZIEDOT LABDARĪBAI, IESAKU JUMS KONKRĒTI IEDODOT NAUDIŅU ROKĀ NEVIS CAUR KAUT KĀDĀM ORGANIZĀCIJĀM! APDOMĀJIET, LABAIS CILVĒK, PIRMS SPERAT ŠO SOLI!

 5. kādas labdarības organizācijas darbinieki nu tiks pie lielākām algām un prēmijām

 6. Ziedot labdarībai tas nozīmē izmest to vējā, vai arī iedot tiem kam viņu vispār nevajag. Labāk nopērc sev un vecākiem pa mājai- diez vai pat sanāks, vai uzbūvē nopietnu autoservisu automātisko ātrumkārbu remontam, un dod darbu 50 cilvēkiem. Lūk to es saprotu, bet te dot kaut kādiem tur parazītiem, kas vēl pēc tam viens otru sit nost, un dala kam kas pienācās. Ir jau mums viens tāds pasaules grāvējs soross, kas naudu dala lai sagrautu kārtību pasaulē. Nu ko uz priekšu, beidz sapņot, un dari to ko vajag nevis te kādus alkašus sponsorē. Vai arī visu ieguldi zinātnē, pretvēža zālēm Latvijas iedzīvotājiem, nevis kā te latvieši izstrādāja pretvēža zāles vienam miljonnāram, un nesaņēma paši neko!

  • Pilniibaa piekriitu.

  • Tavu loģiku teiktajā redzu, izej uz kvantitāti.
   Bet kā būtu, ja tavs alkašs būtu kāds smagi slims bērns, kam vajag palīdzību, jo veselības aprūpei vajag milzu līdzekļus, bet vecāki trūcīgi?

   Un ko tad, ja tas bērns sapņo par sportista gaitām un šī palīdzīgā roka, kas palīdzēja atlabt, atraisa iespējas mazajam uzsākt treniņus un beigās viņš izaug par plaši pazīstamu atlētu? Kurš pelnītu vairāk par tiem 240 000 un, kam sirds būtu atvērta ziedot arī pašam (krietni lielākam skaitam kā spēj loterijā laimējušais).

   Ziedot, jo viņš apzinās no savas pieredzes, ko tas spēj izmainīt citu dzīvēs. Un no tiem vairākiem, kam palīdzēja šis izaugušais bērns, daži izaug gluži kā viņš – laba alga un amats, cēla sirds – un “palīdzības kustība” turpina izplesties.

   Monētai ir divas puses. Lai cilvēks dara ar savu naudu ko vēlas un, lai investē palīdzībā tiem, kam uzskata, ka šī nauda ir nepieciešama – vai tie būtu savi radi vai kāda sirmgalve, kas palikusi bez mājām, vai slims bērns/bārenis. Ne mums to nosodīt – viņa nauda, viņa darījumi. Lai izvērtē situāciju pats.

   Un, ja tie projekti (tevis sauktie) tev tiešām tā rūp, varbūt kritikas vietā padomā labāk, kādu vezumu pats vari dot, lai nozarē progress. Meklē iespējas palīdzēt pats nevis kritizē tos, kas reāli gatavi palīdzēt.

   Jauku dienu! Vairo gaismu ar optimismu, ne tumsu ar negatīvismu.

Draugiem Facebook Twitter Google+