Mobilā versija
+12.5°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
12. jūlijs, 2015
Drukāt

25 mazliet jocīgas lietas, kuras dara visi, ne tikai tu. Netici? Izlasi! (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

1. Kad kāp augšā pa trepēm no kādas tumšas telpas, uz pēdējiem pakāpieniem tevī ieslēdzas panika un tu burtiski kā bulta uzšaujies augšā.

2. Runājot pa telefonu dzīvoklī, kur nav cilvēku, tu met riņķus pa to un ik pa laikam apsēdies uz galda vai uz dīvāna atzveltnes.

3. Atstāj pašu garšīgāko ēdiena gabaliņu uz šķīvja kā pēdējo, lai pēc maltītes šī garša ilgāk saglabātos mutē.

4. Kad ej pa grīdu, kura ir izklāta ar dažādu krāsu flīzēm, tu centies kāpt tikai uz vienas krāsas laukumiņiem.

5. Kad esi izsalkusi, atver ledusskapi, apskaties un aizver to, bet pēc 10 sekundēm atkal to atver cerībā, ka pa to laiku tur būs uzradies tas, ko tev gribās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. aizdomīgi normāla Atbildēt

    Izlasīju rakstu, gandrīz neko no uzskaitītā nedaru.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+