×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

26. un 28. jūnijā būs izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta maršrutos

Foto: LETAFoto: LETA

Retro tramvajs.

Rīgas satiksme informē, ka VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku laikā atsevišķu sabiedriskā transporta maršrutos gaidāmas būtiskas izmaiņas, portālam LA.lv pavēstīja RS sabiedrisko attiecību speciālists Viktors Zaķis.

Piektdien, 26. jūnijā, no plkst. 15 līdz plkst. 16:15 svētku dalībnieku gājiena laikā 6. maršruta tramvaji kursēs no Juglas pa maršrutu līdz 11. tramvaja galapunktam “Stacijas laukums” (Radio ielai) un atpakaļ pa maršrutu uz galapunktu Juglā. Maršruts posmā no Latvijas Nacionālās operas līdz Ausekļa ielai būs slēgts. Kustības intervāli nemainīsies.

7. maršruta tramvaji kursēs pa maršrutu no “Tirdzniecības centra “Dole”” līdz Centrāltirgum, tālāk pa 11. novembra krastmalu, 13. janvāra ielu, Prāgas ielu un tālāk atpakaļ pa maršrutu uz galapunktu “Tirdzniecības centrs “Dole””. Pieturvieta “Prāgas iela” būs slēgta. Maršruts posmā no Centrāltirgus līdz Ausekļa ielai gājiena laikā būs slēgts. Kustības intervāli nemainīsies.

5. tramvaja maršrutā izmaiņu nebūs.

Šajā laika posmā pasažieri, kuri iegādājušies biļeti vai reģistrējuši braucienu, vai lieto abonementa biļetes saīsinātajos tramvaju maršrutos, drīkstēs tās izmantot 5. tramvaja maršrutā 6. un 7. tramvaja sakritību robežās, braucienu nereģistrējot, uzsver Zaķis.

Svētku dalībnieku nokļūšanai uz koncerta mēģinājumiem gan 26., gan 28. jūnijā tiks organizēti papildu reisi 11. tramvaja un 48. autobusa maršrutā.

Svētdien, 28. jūnijā, VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku dalībnieku un apmeklētāju ērtākai nokļūšanai uz/no koncertu Mežaparka estrādē no plkst.15 tiks nodrošināti papildu reisi 11. tramvaja un 48. autobusa maršrutā.

Retro tramvaja pēdējais reiss no Mežaparka var mainīties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+