×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
20. jūnijs, 2016
Drukāt

27 gadu vecumā gājis bojā filmu “Zvaigžņu ceļš” aktieris Antons Jeļčins

Foto - Leta/ReutersFoto - Leta/Reuters

Svētdien negadījumā gājis bojā 27 gadus vecais aktieris Antons Jeļčins, kurš zinātniskās fantastikas sērijas “Star Trek” (“Zvaigžņu ceļš”) spēlēja krievu kosmosa kuģu pilotu Pāvelu Čekovu.

Krievijā dzimušais amerikāņu aktieris izkāpa no savas automašīnas, kas bija novietota uz stāvas iebrauktuves pie viņa mājas Losandželosā. Domājams, ka mašīna sāka ripot, norāda Losandželosas policijas pārstāve.

“Automašīna piespieda viņu ķieģeļu sienai un žogam. Viņš mira no gūtajām traumām,” norāda policija.

Jeļčins neieradās uz mēģinājumu. Aktiera draugi devās uz viņa māju, kur atrada Jeļčinu mirušu.

“Joprojām esmu šokā. Dusi mierā, Anton,” tvītoja “Star Trek” filmu režisors Džastins Lins. “Tava dedzība un entuziasms turpinās dzīvot to cilvēku atmiņās, kuri tevi pazina.”

Jeļčins spēlēja 2009. gadā iznākušajā filmā “Star Trek”, 2013.gada turpinājumā “Star Trek Into Darkness” (“Tumsā: Zvaigžņu ceļš”) un gaidāmajā kinolentē “Star Trek Beyond”, kas iznāks kinoteātros šī gada 22.jūlijā.

Jeļčins dzimis 1989. gadā Sanktpēterburgā. Viņa vecāki Irīna Korina un Viktors Jeļčins bija daiļslidotāji. Viņi bija ebreji, tāpēc cieta no Padomju Savienības politiskajām represijām.

Tajā pašā gadā ģimene saņēma patvēruma meklētāju statusu un pārcēlās uz dzīvi ASV, kad Jeļčins bija sešus mēnešus vecs.

Jeļčins spēlēja aktiera Entonija Hopkinsa 2001.gada kinolentē “Hearts in Atlantis”, kā arī 2004.gadā iznākušajā “House of D”, kurā galveno lomu atveidoja nelaiķa aktieris Robins Viljamss.

Jeļčins spēlējis arī tādās filmās kā “Terminator Salvation” (“Terminators: Glābšana”). “Fright Night” (“Baiļu nakts”) un “Only Lovers Left Alive” (“Izdzīvo tikai mīlētāji”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+