×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

27. maijā, Neiroloģijas dienā, varēs uzdot jautājumus par neiroloģiskām slimībām

Ilustrācija - Daina VīķeleIlustrācija - Daina Vīķele

Trešdien, 27. maijā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā sākot no plkst.11:00 norisināsies Neiroloģijas diena 2015, kuru apmeklēt ir aicināti visi interesenti. Pasākumu atklās veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Pasākuma programma pieejama šeit: https://www.aslimnica.lv/lv/jaunumi/aicina-uz-neirologijas-dienu-2015

Pasākuma dalībnieki sarunās ar Latvijas vadošajiem speciālistiem nepastarpināti varēs noskaidrot sev interesējošos jautājumus par neiroloģisko slimību simptomiem un profilaksi, insultu, muguras sāpēm, reiboņiem, atmiņas traucējumiem un multiplo sklerozi. Visi pasākumi norisināsies stacionārā „Gaiļezers” un tie ir bez maksas.

Aicinot iedzīvotājus uz pasākumu, slimnīcas Neiroloģijas nodaļas vadītājs dr.med. Guntis Karelis uzsver, ka veselības veicināšanai un saglabāšanai svarīgi ir katram prast atšķirt pirmos saslimšanas simptomus, zināt, kā rīkoties šādās situācijās, būt informētiem par diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas iespējām.

No plkst. 11:00 – 13:00 mazajā konferenču zālē, 2. stāvā, būs iespēja klausīties ārstu izglītojošās lekcijas, bet sākot no 13:00 līdz 15:00 paralēli ārstu – speciālistu konsultācijām, būs iespēja veikt atmiņas testus, noteikt sirds un asinsvadu slimību riskus un ķermeņa masas indeksu, veikt kakla un galvas smadzeņu asinsvadu ultrasonogrāfiju, kā arī praktiski apgūt ārstnieciskos vingrojumus pie reiboņiem un muguras sāpēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+