Mobilā versija
+17.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
17. oktobris, 2013
Drukāt

Laipni lūgti jaunajā LA.lv! (38)

Foto - Juris ZariņšFoto - Juris Zariņš

Foto - Juris Zariņš

Līdz ar košo rudens krāsu pieskārienu Latvijai krāsaināks un daudzveidīgāks kļuvis arī portāls “LA.lv”. Tāpat kā gadalaiku maiņa arī šie jaunumi pirmajā mirklī var šķist mulsinoši, tomēr drīzāk patīkami, jo visa interesantākie raksti tagad atrodami daudz ātrāk un vieglāk.

Gluži kā sagriezta jubilejas kūka vai kārdinošas picas šķēles sākumlapā izkārtojušās svarīgākās un lasītāju iecienītākās sadaļas. Klikšķinot uz kategoriju izvēlnes, atradīsiet plašāku katras sadaļas izklāstu.

“LA.lv” redakcija turpina darbu, lai jaunais veidols arvien vairāk tuvinātos iztēlē saskatītajam un izplānotajam, tāpēc aicinām arī Jūs, lasītāji, dalīties pirmajos iespaidos – ikviens vērtējums ir laipni gaidīts un tiks vērīgi izskatīts!

Iesūtiet savu atsauksmi pa e-pastu, klikšķinot šeit!

 

Kristīna Blaua,
portāla www.la.lv redaktore

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Ibitīt!
  1. “Saskrūvējiet” beidzot mobilo versiju. Neuzskaitīšu tagad te visu, ko esmu pamanījis.
  2. Vai šo lapu ir kodējis kāds “ābolu” adepts, ja reiz IE nejēdz neko ar “meklēšanu” atrast?
  3. Gala lietotājs nav nekāds “beta testeris”! Ieklabiniet to savās studenthipsteru pierēs!

 2. Sadaļā „Latvijā” ievietots 19. Oktobris, 2013 raksts Pieminēs holokaustā mirušos ebreju bērnus.

  Tur pat „Citi raksti” :
  15. Oktobris, 2013 KNAB veic pārbaudi par bezmaksas ielūgumu piešķiršanu uz Dziesmusvētkiem;
  18. Septembris, 2013 Pēc avārijas uz Ventspils šosejas slimnīcā nogādā sešus cietušos, tostarp ārvalstniekus;
  23. Maijs, 2012 Satversmē garantētā bezmaksas izglība netiek nodrošināta pilnā apmērā;
  17. Jūlijs, 2012 Šovakar Jelgavas pilī pieteikties studijām varēs līdz pusnaktij.

  Kas apvieno šos citus rakstus-holokausts vai?!
  Vai datums?
  Vai kāda cita tēma?
  Bet kāpēc tad vienā sadaļā?

 3. Ja bija tik svarīga tā Blauas informācija, kur tad pēkšņi pazuda sadaļa “Svarīgi”?!

 4. Kristīna! Kur jau no paša rīta tika paslēpts šis raksts?!
  Nekur neatrast!!!

 5. Haljavshiki zin savaakushies 😀 😀

 6. Pirms LA kaut ko mainīja, vajadzēja painteresēties, vai cilvēkiem tas ir vajadzīgs, cerams, ka nākošais solis nebūs maksas saturs….

 7. Vismaz man nepārskatāmi!

 8. Kristīna, kad uzsāksi kursus lai varetu atrast visus kaut Franka Gordona rakstus, kas visi gan nav publicēti tik 4.oktobrī, kā tai la.lv?!

 9. Nav kaut kas kārtībā tai la.lv…
  Vecos rakstus ar veco adresi nevar sameklēt!
  Kaut vai šo- “Ar mērķi nodrošināt latviešu nācijas pastāvēšanu” 25.09.2013 LA.lv
  http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=391582:ar-mri-nodroint-latvieu-ncijas-pastvanu&catid=170:aktuli&Itemid=438

  Norādu arī nosūtīšanas laiku, kas tai la.lv arī ir atšķirīgs – 20:09

 10. Man loti patik!Likas interesantak lasit sis zinas.mainijies viss uz labo pusi.No sakuma pat neaptveru,ka ta irLA.lv.Te var visu atrast,tikai japamekle!!!!!!!!!!!!Man patik viss un nav reklamu-piemeram -kas jauns.lv-nav iespejams lasit drausmigo reklamu del!Galvenais ,ka man ir interesanti!!!!!!

 11. Nekāda jubilejas kūka gan nav iznākusi. Kur palikuši komentāri kaut vai ne tik sen publicētiem tekstiem, ja jau te redzami autori un viņu publikācijas?

 12. Iekārtojums neveiksmīgs.
  Ja bija vēlme lasīt E.Līcīša feļetonus, kas bija un ir avīzes viena no sejām, nekādas grūtības nesagādāja. Tagad tie rūpīgi noslēpti starp “viedokļiem”, ej un meklē!
  Žanrs it kā pazemināts amatā, ko tas nav pelnījis.
  Jo daudzie citi “viedokļi” sava stila pēc vien ne tuvu nesasniedz mērķi, kā to izdara cienījamais žurnālists E.Līcītis.

 13. Smuki, mūsdienīgi – bildes piesaistošākas. Tik jāpierod, kā pie visa jaunā.

 14. nožēlojami, ja slavinošos viedokļus (piezīme: latviešu valodā nenotiek ‘komentāru’ apmaiņa, bet gan ‘viedokļu’ apmaiņa) raksta viena un tā pati persona. LA, jūs esat apmaldījušies trijās priedēs , tas ir teikts par šo ar acīm netveramo, nesaprotamo jaunievedumu, par jusu mājas lapu (piezīme: arī iepriekšējās lapas izskata, saprotamības un uztveramības līmenis bija stipri zemāks par citām populārām Latvijas tīmekļa vietnēm). Bēdīgs , ļoti bēdīgs iespaids par jūsu redzējumu un spējām! Vai jums ,LA,tiešam šķiet, ka vienkāršības pārtaisīšana par kaut ko nesaprotamu padara jūs skaistākus? Vēlu jums spītu, izturību un skaitāku t.i. vienkāršaku redzējumu savai tīmekļa vietnei.

 15. Malači, esat lielu darbu izdarījuši! 🙂 Ir mūsdienīgāk, dinamiskāk, taču, tā kā viss jauns, pagaidām grūti pierast.
  Un, kāpēc lielai daļai rakstu nav norādīti autori?

 16. Kropla latviešu valoda! Ko nozīmē== Ghh Oktober18,2013 at 3:05pm? analfabēts latviešu valodā raksta vēstules iesūtīšanas laiku. Draudziņam lapas uztaisīšanā naudiņu ievajadzējās? Nepārskatāms bardaks, apgrūtinājums veciem cilvēkiem!

 17. par šo jauno LA.lv Atbildēt

  Nav pamata būt lepniem ar padarīto darbu. Nepavisam! Ko jūs grinbējāt panākt ar šo jaunievedumu? nekādas sistēmas, raksti ir nepārskatāmi, vārdu sakot – ļoti slikts jaunievedums. … vai tas ir darīts ar nodomu, lai mazinātu lasītāju skaitu?

 18. Ir jestrāks. Ļoti ceru, ka nenolaidīsieties līdz delfu vai tvnet līmenim reklāmas ziņā. Tās lapas vairs nav virināmas uzbāzīgo reklāmu dēļ – visiem mājās nav pentagona mainframe
  Datumi un laiks pie komentāriem – iesperiet saviem koderiem, lai pielabo uz 24h un latviešu valodā!
  Dizains – strīdīga lieta. Ja gribat, lai apmeklētāji atrod visu analoģiski drukātajiem izdevumiem – vajadzēja nedaudz pieturēties pie vecā stila. Pašlaik jāmēģina pierast un pārāk nelamāt. Nebāziet to twitteri un sociālos tīklus tik ļoti acīs – šeit mēģina lasīt LA! 🙂

 19. Piedodiet, bet nepatīk – nepārskatāms, bez sistēmas, izraibināts….agrāk augšēja jsolā atvēru, ko gribēju – Mājas Viesi, Praktisko Latvieti, tagad jāmeklē…. Protams, pie vecā stila jau neatgriezīsieties, bet….šis nav absolūti tas par ko varētu slavēt.

  • Negribu nevienu apvainot, bet jūs esat naglijs. Jūsu teiktais: “Agrāk augšēja jsolā atvēru, ko gribēju – Mājas Viesi, Praktisko Latvieti, tagad jāmeklē…” Kur jūs vēl esat redzējis pasaulē, kad kāds medijs dod par brīvu savu saturu? Un jūs vēl uzdrīkstaties pukstēt, ka kaut ko nevar sameklēt, ka kaut kas nav pa prātam utt. Bļāviens, lūk pateicība!!!

 20. Lai veicās jaunā portāla censoņiem!
  tagad vairāk laika veltu http://www.la.lv!
  Kur nu pašas redaktores foto jau dod iemēslu pēc augstākā vērtējuma!

 21. Prieks par pārmaiņām, jo “pastāvēs tik tas, kas mainīsies”! Protams, daudziem sākumā šīs izmaiņas nepatiks – pie visa jaunā tak jāpierod. Lai veicas!

 22. vecais bij labāks,lūdzu atpakaļ!

 23. ar vienvārd sakot— piesmieta sistēma, labi ir laulības gultā mainīt pozas, kālab portālu čakarēt

 24. Iepriekšējais bija labs.Nevajadzēja neko mainīt.Katru rītu lasīju.

 25. Jaunais dizains lielisks! mūsdienīgs dinamisks. kā jau pārējās lietas mūsdienās!!! Paldies! Teksta un bilžu balanss

 26. Labrīt! Šobrīd joprojām iespējams lasīt “Latvijas Avīzi” internetā – jāatrod avīzes 1. lappuses attēls sadaļā “Latvijā” – vai nu tepat sākumlapā, vai ejot uz sadaļu “Latvijā”

 27. Vecais stils bija labāks ! Varēja pašķirstīt pa lappusēm.

 28. Sapratu, ka man Jūsu laikraksts vairs nav pieejams. Abonēt nevaru, jo pensija nav prezidenta līmenī. Līdz šim jutos piederīga laikraksta lasītājiem un bija reizes, kad Jūs drukājat arī manas iesūtītās vēstules, bet nu nekā! Pensionār! Sēdi un nebāz degunu ārā no savām četrām sienām. Sāp sirds!

 29. Ko nozīmē komentāru lodziņā vārds “Name”? Vai tas ir jaunlatviešu radīts , vai arī LA ir grūtības ar latviešu valodu? Vai arī tas ir isākums pakāpeniskai pārejai uz citu saziņas valodu?

  • Jā, arī man, vecajai interneta LA lasītājai, tas Name un October bija nepatīkams pārsteigums it kā tik latviskā avīzē. Nu, kurp mēs ejam, ko vēlamies panākt?! Laikā,kad cīnāmies par latviešu valodu, tas ir ļoti,ļoti nepatīkami,lai neteiktu vairāk. It kā jau sīkums vien-vai vērts uztraukties- un tomēr!
   Arī juceklīgais ,raibais iekārtojums neiepriecina.Tāpat kā te daži nav spējuši sameklēt vajadzīgo, arī man nepaveicās. Iepriekšējais bija ļoti ērts.

 30. Manā skatijumā jaunā kārtība nekur neder! Kad atvēri LA.lv juties ka būtu avīzi pasūtijis. Varēji pāršķirsti ka avīzi,tagad man jāmeklē kads tur raksts,ka lai es zinu kas tur rakstīts? Ko meklēt? Vecā failā pārskatiju un ko gribēju to lasiju.Tagad nekā!

 31. Virsrakstu fonti briesmīgi un bildes jāapstrādā. Kristīna izskatās labi! To laikam kāds cits būs taisījis.

Draugiem Facebook Twitter Google+