Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. novembris, 2013
Drukāt

28% iedzīvotāju uzskata, ka augstskolas vāji sagatavo darba tirgum

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

28% Latvijas iedzīvotāju domā, ka augstākās izglītības iestādes vāji sagatavo studējošos darba tirgum, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sniegtie dati.

Respondentiem tika lūgts novērtēt, kā augstākās izglītības iestādes sagatavo studējošos darba tirgum, un 25,1% uzskata, ka studējošie tiek vāji sagatavoti, bet 3% – ļoti vāji.

Tikmēr lielākā daļa jeb 55% tomēr uzskata, ka augstskolas spēj labi sagatavot jauniešus nonākšanai darba tirgū. No aptaujātajiem 47,8% norādījuši, ka tās dara to drīzāk labi, bet 7,1 – ļoti labi.

Savukārt 17% respondentu nav viedokļa šajā jautājumā.

Aptauja tika veikta šā gada augustā visos Latvijas reģionos, aptaujājot 1000 iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 74 gadiem. To veica Mārketinga pētījumu aģentūra.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+