Mobilā versija
+14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
9. novembris, 2013
Drukāt

28% iedzīvotāju uzskata, ka augstskolas vāji sagatavo darba tirgum

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

28% Latvijas iedzīvotāju domā, ka augstākās izglītības iestādes vāji sagatavo studējošos darba tirgum, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sniegtie dati.

Respondentiem tika lūgts novērtēt, kā augstākās izglītības iestādes sagatavo studējošos darba tirgum, un 25,1% uzskata, ka studējošie tiek vāji sagatavoti, bet 3% – ļoti vāji.

Tikmēr lielākā daļa jeb 55% tomēr uzskata, ka augstskolas spēj labi sagatavot jauniešus nonākšanai darba tirgū. No aptaujātajiem 47,8% norādījuši, ka tās dara to drīzāk labi, bet 7,1 – ļoti labi.

Savukārt 17% respondentu nav viedokļa šajā jautājumā.

Aptauja tika veikta šā gada augustā visos Latvijas reģionos, aptaujājot 1000 iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 74 gadiem. To veica Mārketinga pētījumu aģentūra.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+