Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
9. novembris, 2013
Drukāt

28% iedzīvotāju uzskata, ka augstskolas vāji sagatavo darba tirgum

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

28% Latvijas iedzīvotāju domā, ka augstākās izglītības iestādes vāji sagatavo studējošos darba tirgum, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sniegtie dati.

Respondentiem tika lūgts novērtēt, kā augstākās izglītības iestādes sagatavo studējošos darba tirgum, un 25,1% uzskata, ka studējošie tiek vāji sagatavoti, bet 3% – ļoti vāji.

Tikmēr lielākā daļa jeb 55% tomēr uzskata, ka augstskolas spēj labi sagatavot jauniešus nonākšanai darba tirgū. No aptaujātajiem 47,8% norādījuši, ka tās dara to drīzāk labi, bet 7,1 – ļoti labi.

Savukārt 17% respondentu nav viedokļa šajā jautājumā.

Aptauja tika veikta šā gada augustā visos Latvijas reģionos, aptaujājot 1000 iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 74 gadiem. To veica Mārketinga pētījumu aģentūra.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+