×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

29. septembrī pie Dailes teātra varēs uzzināt vairāk par sirds un asinsvadu veselību

Foto - LETAFoto - LETA

Turpinot Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Sirds Veselības gadā (2013’) uzsākto iedzīvotāju informēšanas un izglītošanas kampaņu „Mīli savu sirdi!”, šoruden turpināsies iedzīvotājus izglītojoša un informējoša kampaņa par sirds un asinsvadu slimību (SAS) simptomiem un sirdij veselīgu uzturu.
29. septembrī plkst.13.00 notiks Pasaules Sirds dienai veltītām aktivitātēm (parkā pie Dailes teātra, Brīvības un Šarlotes ielas stūrī), kuru ietvaros iedzīvotāji varēs iepazīties ar kampaņas Mīli savu sirdi izglītojošajiem materiāliem, konsultēties ar speciālistiem par SAS simptomiem, Neatliekamās medicīniskā palīdzības automašīnā uzzināt par to, kāpēc insulta un infarkta gadījumā steidzami jāsauc neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Pasākuma ietvaros varēs bez maksas izmērīt asinsspiedienu un pulsu, kā arī noklausīties kardiologu un uztura speciālistu lekcijas par sirds veselības profilaksi.
Informatīvo kampaņu „Mīli savu sirdi!” organizē Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs, atbalsta Latvijas Kardiologu biedrība un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Plašāka informācija par kampaņu pieejama šeit. 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+