Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmes, kas biežāk par citiem sagādā nepatikšanas0

Foto: Pexels

Šīs 3 horoskopa zīmes ir gudras, kaislīgas un bieži vien arī izcili līderi. Ļoti pašpārliecināti cilvēki, kas bieži vien, paužot savu viedokli, neredz nekādas robežas. Kā rezultāta, piesaista nepatikšanas. Varētu teikt, ka nepatikšanas nekādā gadījumā šiem cilvēkiem neseko, taču viņi paši tās rada. Patiesībā šiem viņiem dzīvē ir viss, kas būtu vajadzīgs, taču reizēm tā vien šķiet, ka viņi meklē veidu, kā piebērt piparus – lai nav tik garlaicīgi dzīvot…

Iepazīsties: 3 horoskopa zīmes, kas biežāk par citiem piesaista nepatikšanas savas attieksmes dēļ.

Vēzis

Pārsteigums? Patiesībā šie cilvēki ir gatavi uz visu. Tiklīdz viņiem kāds piedāvās kādu aizraujošu un intriģējošu ideju, viņi uzreiz vēlēsies to realizēt dzīvē. Vēži ir ļoti izdomas bagāti un var izdomāt visneiedomājamākos scenārijus, bet pēc tam iesaistīt tajā visā vēl kādu. Viņi prot lieliski pārliecināt! Neaizmirsti pirms šīs afēras kopā ar Vēzi uzlādēt mobilo telefonu, paņemt līdzi aptieciņu un apdrošināties. Nopietni runājot, Vēži ir ārkārtīgi azartiski, tāpēc viņu veselo saprātu šādos brīžos aizmiglo emocijas, kas bieži vien piesaista daudz problēmu. Vēžos apvienojas ietiepība un kaprīzums, tādā veidā iegūstot pilnīgu “trakumu”. Vēžu kaislība ir aizraujoša, un tāpēc gan viņi paši, gan “līdzdalībnieki” kopā ar viņiem var iekļūt mazākās un lielākās nepatikšanās.

Lauva

Lauvām patīk paust savu viedokli. Piemēram, sievietes Lauvas ir ļoti efektīvas un pamanāmas. Viņu emocijas vienmēr ir lasāmas viņu sejā un viņas nekad nebūs mierīgas situācijās, kas viņas satrauc. Šī sieviete absolūti noteikti paudīs savu viedokli arī tad, kad vajadzētu tomēr paklusēt… Un, galu galā, protams, piesaistīs nepatikšanas.
Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir dominējoši attiecībās ar citiem cilvēkiem. Bet ne visiem tas patīk. Tāpēc Lauvas reti kad izbauda mierīgu dzīvi.

Skorpions

Būdama Ūdens stihijas zīme, Skorpioni prot saglabāt mieru tad, kad tas ir nepieciešams. Taču paradokss – tieši šādās reizēs viņi sagādā daudz nepatikšanu apkārtējiem. Sievietes, kas dzimušas šajā horoskopa zīmē ir tumsas un intrigu karalienes. Viņas var glabāt tādus noslēpumus, ka citiem pat prātā nenāk, cik nopietni tas viss ir. Taču, jo ilgāk Skorpions kaut ko noklusē, jo lielākas nepatikšanas briest. It īpaši, ja šis noslēpums pašam Skorpionam liekas “neērts”.
Reizēm šīs horoskopa zīmes pārstāvji nokļūst arī amizantās nepatikšanās. Iedomājieties situāciju, kad esat kopā ar savu draudzeni Skorpionu aizgājuši uz kādu mākslas izstādi un viņai nav iepatikusies kāda glezna. Pavisam noteikti par to, cik tā ir bezgaumīga, briesmīga un vispār nesaprotama uzzinās visi, kas atradīsies mākslas galerijā. Skorpions savu viedokli paudīs skaļi un pārliecināti. Tāpēc, ja negribi iekulties nepatikšanās, neved Skorpionu turp, kur viņam var rasties personīgais viedoklis (un tāds noteikti radīsies) un kur ir daudz svešu cilvēku.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
9 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kampars uzsver, ka savulaik ierobežojis atļauju izsniegšanu daļai no OIK stacijām
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
3 stundas