Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji, kam patīk pārlieku dramatizēt0

Foto: Pixabay

Katra cilvēka kompānijā ir vismaz viens tāds cilvēks, kas ir spējīgs radīt problēmu uz līdzenas vietas un pilnīgi ne no kā. Visbiežāk viņi nešķiro, kur un kādos apstākļos uzrīkot kārtējo scēnu – darbā, ballītē vai pat savā dzimšanas dienā. Būt tuvās attiecībās ar šādu cilvēku nav viegli, taču, jāatzīst, visādi citādi viņiem piemīt arī daudz labu rakstura īpašību.

Vērsis

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti ietiepīgi, kad runa ir par saskarsmi ar citiem cilvēkiem, bet tas ne vienmēr ir produktīvi, un visbiežāk šādas saskarsmes dēļ rodas arī dažādas problēmas. Vērsis patiesībā lieliski zina, kas viņš ir, ko vēlas un pēc kā tiecās, taču pārlieku dramatize visu, kas ir sastopams viņa ceļā. Viņš viegli var darīt pāri cilvēkiem, iegūt sev pelnītus ienaidniekus un radīt vairāk nepatikšanu, nekā tas viņam un citiem ir nepieciešams.

Dvīņi

Dvīņi varētu būt viena no visdzīvespriecīgākajām horoskopa zīmēm, taču tāpat viņiem piemīt tāda rakstura īpašība kā pārlieku liela emocionalitāte un pilnīgs veselā saprāta trūkums. Pēc savas būtības Dvīņiem ir divas sejas: viņi it kā vēlas ar aizrautību piedalīties dažādos piedzīvojumos, bet jau pēc brīža šos pašus piedzīvojumus var dramatizēt kā šausmīgāko notikumu dzīvē. Un ir pilnīgi nesvarīgi, ka viņi paši šos piedzīvojumus ir izvēlējušies. Un, jā, tas patiešām rada problēmas: viņi var sarīkot dažāda mēroga skandālus, jo viņus vienmēr kaut kas neapmierina, kaut gan paši pie tā ir vainīgi.

Svari

Varētu likties, ka šī ir ļoti līdzsvarota un harmoniska horoskopa zīme un ir brīva no tāda veida problēmām un dzīves likstām, taču tā nebūt nav. Komplektā ar savu pašpārliecinātību, Svari mīl skaistas lietas un vēlas sev apkārt redzēt tikai izsmalcinātas lietas, vietas un cilvēkus, taču, kā labi zināms, pasakā dzīvot nav iespējams, bet reālajā pasaulē šī prasība pēc “viss ir perfekts” ir nerealizējama. Tā dēļ Svari kļūst neciešami – viņi rīko scēnas un skandālus, gluži tāpat kā Dvīņi, un, ak, arī tieši tāpat nesaprot, ka paši pie notiekošā ir vainīgi.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Kārosies vairāk brīvības! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pacenties norobežoties no cilvēkiem, kas tevi slikti ietekmē! Horoskopi 16.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Anglijā tādus stāstus nedzirdēsiet. SARUNA ar britu žurnālistu Vinsentu Hantu
Intervija 8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Es rokas nejūtu! Lūdzu, palīdziet…” Rīgā pēc svētku salūta Daugavā iekrituši divi pusaudži
6 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO, VIDEO: Tas ir noticis – Latvijas futbola izlase pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju un uzvar Austriju
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Gontarevs: “RNP” valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums
10 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdi Venēcijā nodarījuši nopietnu kaitējumu Svētā Marka bazilikai
6 stundas