Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji, kam patīk pārlieku dramatizēt0

Foto: Pixabay

Katra cilvēka kompānijā ir vismaz viens tāds cilvēks, kas ir spējīgs radīt problēmu uz līdzenas vietas un pilnīgi ne no kā. Visbiežāk viņi nešķiro, kur un kādos apstākļos uzrīkot kārtējo scēnu – darbā, ballītē vai pat savā dzimšanas dienā. Būt tuvās attiecībās ar šādu cilvēku nav viegli, taču, jāatzīst, visādi citādi viņiem piemīt arī daudz labu rakstura īpašību.

Vērsis

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti ietiepīgi, kad runa ir par saskarsmi ar citiem cilvēkiem, bet tas ne vienmēr ir produktīvi, un visbiežāk šādas saskarsmes dēļ rodas arī dažādas problēmas. Vērsis patiesībā lieliski zina, kas viņš ir, ko vēlas un pēc kā tiecās, taču pārlieku dramatize visu, kas ir sastopams viņa ceļā. Viņš viegli var darīt pāri cilvēkiem, iegūt sev pelnītus ienaidniekus un radīt vairāk nepatikšanu, nekā tas viņam un citiem ir nepieciešams.

Dvīņi

Dvīņi varētu būt viena no visdzīvespriecīgākajām horoskopa zīmēm, taču tāpat viņiem piemīt tāda rakstura īpašība kā pārlieku liela emocionalitāte un pilnīgs veselā saprāta trūkums. Pēc savas būtības Dvīņiem ir divas sejas: viņi it kā vēlas ar aizrautību piedalīties dažādos piedzīvojumos, bet jau pēc brīža šos pašus piedzīvojumus var dramatizēt kā šausmīgāko notikumu dzīvē. Un ir pilnīgi nesvarīgi, ka viņi paši šos piedzīvojumus ir izvēlējušies. Un, jā, tas patiešām rada problēmas: viņi var sarīkot dažāda mēroga skandālus, jo viņus vienmēr kaut kas neapmierina, kaut gan paši pie tā ir vainīgi.

Svari

Varētu likties, ka šī ir ļoti līdzsvarota un harmoniska horoskopa zīme un ir brīva no tāda veida problēmām un dzīves likstām, taču tā nebūt nav. Komplektā ar savu pašpārliecinātību, Svari mīl skaistas lietas un vēlas sev apkārt redzēt tikai izsmalcinātas lietas, vietas un cilvēkus, taču, kā labi zināms, pasakā dzīvot nav iespējams, bet reālajā pasaulē šī prasība pēc “viss ir perfekts” ir nerealizējama. Tā dēļ Svari kļūst neciešami – viņi rīko scēnas un skandālus, gluži tāpat kā Dvīņi, un, ak, arī tieši tāpat nesaprot, ka paši pie notiekošā ir vainīgi.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Savus nodomus gribēsies piepildīt par katru cenu! Horoskopi no 21. līdz 27. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Arī maza uzvara ir uzvara! Horoskopi 19.oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ar savu izcilo domāšanu var kļūt bagāti
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Budžeta dēļ valdība nekritīs. Vai vislielākā nemiera cēlāja ir “JKP”?
56 minūtes
LL
Lato Lapsa
Latvijā
Savās mājās 90.gadu manierē aplaupīts pazīstams Ventspils uzņēmējs 1
3 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO. Servisā salauž planšetdatoru un prasa par remontu 340 eiro
1 stunda
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Autovadītājs izdzīvo pēc smagas sadursmes ar baļķvedēju
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Satversmes tiesa ierosina lietu par valsts noteikto GMI – 53 eiro mēnesī
50 minūtes