Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji, kam piemīt ekstrasensu, gaišreģu un dziednieku spējas0

Foto: Pexels

Astrologi atklāj, kuru horoskopa zīmju pārstāvji biežāk par citiem ir apveltīti ar ekstrasensu un gaišreģu spējām – viņi spēj sajust briesmas, “nolasīt” citu cilvēku domas un pat redzēt nākotni.

Vēzis

Vēži ir ļoti noslēpumaini un vienmēr mīt paši “savā pasaulē”. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji var uztvert jebkuru informāciju no malas. Viņi jūt briesmas un ir spējīgi pat uzminēt slimības pirms. Vēži ļoti rūpējas par citiem. Tos, kas ir viņu gādībā, viņi sargā no visa. Šai horoskopa zīmei ir raksturīga spēja analizēt notikumus sajūtu līmenī un saņemt atbildes uz daudziem jautājumiem. Viņi bez īpašām pūlēm spēj, paskatoties uz cilvēku noteikt, kas viņam dzīvē šobrīd notiek.

Jaunava

Jaunavas zina un redz to, kas notiks tikai nākotnē. Šie cilvēki cieši saplūst ar citu cilvēku enerģiju un emocijām. Viņām piemīt paaugstināta taisnības izjūta un viņi var ātri atklāt gan krāpšanos, gan melus, gan nepatiesus cilvēku nodomus. Varētu teikt, ka šī horoskopa zīme ir apveltīta ar dabas dotu intuīciju. Starp citu, no Jaunavām var izdoties lieliski kāršu spēlmaņi. Viņi precīzi nosaka informāciju un pareizi traktē notikumus, arī tos, kas vēl tikai notiks. Tāpat šī horoskopa zīme nekļūdīgi jūt pozitīvo un negatīvo enerģiju.

Zivis

Zivis vienmēr atradīs kādu, kam palīdzēt. Zivis ir gatavas iepeldēt vienalga, cik dziļos un tumšos ūdeņos, ja tas ir vajadzīgs. Tiesa, dažkārt viņi palīdz ar tiem, kuriem pašiem tas nemaz nav vajadzīgs. Zivis varētu kļūt par lieliskiem dziedniekiem. Jau sarunu laikā šie cilvēki prot otru noskaņot pareizajā gultnē. Zivis mīl fantazēt, un dažkārt viņiem ir vīzijas. Iespējams, ka tajās vajadzētu ieklausīties. Viņu sniegtie padomi ir noderīgi un patiesi.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Neļauj citiem cilvēkiem tev likt justies nevērtīgam! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Pirmās prognozes par laiku nedēļas nogalē un jūlija izskaņā
46 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atkājas iemesls, kāpēc Rimšēviča krimināllietu skatīs tiesa Jūrmalā
22 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 5
3 stundas