Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji, kam vienmēr veicas loterijās un laimestos0

Foto: Pexels

Daudziem no mums dzīvē veicas: kādam karjerā, kādam mīlestībā, bet vēl kādam loterijā. Taču astrologi ir vienisprātis, ka laimestos un loterijā biežāk par citiem veicas šo 3 horoskopa zīmju pārstāvjiem.

Dvīņi

Dvīņiem fortūna smaida itin visā. Viņi ir komunikabli, viegli iepazīstas un saprotas ar cilvēkiem. Šīs zīmes pārstāvji prot atrast izeju no jebkuras situācijas. Viņiem vienmēr un visur ir pazīšanās, bet nauda atrod viņus pašus. Negaidīti viņiem no debesīm var “nokrist” iespaidīgs mantojums vai laimests loterijā. Viņiem veicas arī dažādos veiksmīgos atradumos. Viss dodas viņiem rokās pats no sevis, turklāt pilnīgi neticamos veidos. Visiem zināmais teiciens “kam veicas loterijā, tam neveicas mīlestībā”, īsti arī nav par Dvīņiem, jo par uzmanības trūkumu viņi sūdzēties nevar. Cits jautājums ir, cik vieglprātīgi viņi mēdz izturēties pret partneri un cik bieži viņi viņu krāpj, taču tā jau ir cita tēma.

Skorpions

Šie cilvēki prot atrasties īstajā laikā un īstajā vietā. Veiksme soļo kopā ar viņiem. Ja viņiem gadās situācija, kad ir jāatrisina kāda problēma un viņi var pavadīt pat dažas dienas domājot, kā to labāk izdarīt, tad kādā brīdī tā atrisinās pati no sevis. Varētu teikt – pat bez viņu līdzdalības. Skorpioniem piemīt laba rakstura īpašība – viņi zina azarta mēru. Viņi var vinnēt spēļu automātos, kārtīs, loterijā – vienalga kur. Un Skorpioni arī prot krāt naudu, kā arī tērēt to ar prātu.

Strēlnieks

Šīs horoskopa zīmes vēlēšanās vienmēr piepildās. Visums ātri uzķer viņu vēlmes, tāpēc mērķus viņiem sasniegt ir vieglāk kā citiem. Strēlnieki var nejauši atrast naudu vai rotaslietas uz ceļa, vinnēt kruīza braucienu vai virtuves kombainu. Fortūna ir kopā ar viņiem veselības jomā, kas ir ļoti liels laimests! Slimo viņi ļoti, ļoti reti. Un vēl liktenis nemitīgi viņiem “piespēlē” dažādas izdevīgas iepazīšanās.

Saistītie raksti
LA.lv