Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju vīrieši, kuru raksturs nav zelts0

Foto: Pexels

Neskatoties uz sarežģīto raksturu, šie vīrieši ir ļoti pievilcīgi – reti kura sieviete viņu valdzinājumam var turēties pretī. Un tomēr, viņai jārēķinās, ja reiz pati piekritusi attiecībām ar šādu vīrieti, ģimenes dzīvē var nākties cīnīties ar viņa raksturu.

Šie 3 horoskopa zīmju vīrieši raksturā patiešām nav zelts:

Skorpions

Kurš gan vēl cits, jau padomājāt? Šie vīrieši ir vīrišķīgi, gudri, harizmātiski un ļoti seksuāli, viņi prot savaldzināt sievietes pat tikai paskatoties uz viņām. “Aizbēgt” no šāda vīrieša ir ļoti grūti – ja reiz viņš ir noskatījis tevi, tad panāks to, ka esi ar viņu kopā par jebkuru cenu. Taču viņa raksturs ir īsts pārbaudījums, kur “vājiniekiem” nav vietas. Šie vīrieši pēc kāda strīda var nedēļām nesarunāties ar tevi, pat vēl vairāk – reizēm nevajag pat strīdu, pietiek ar sliktu garastāvokli. Bez tam, viņi ir ārkārtīgi greizsirdīgi – jebkurš cits vīrietis, kas tev izteiks komplimentu vai “aizdomīgi” pasmaidīs, tiks ierindots ienaidnieku sarakstā, bet tu – mājas arestā.

Auns

Šie vīrieši jebkurā kompānijā ir tās uzmanības centrā. Kas attiecas uz mērķiem – Auni uz tiem iet “pāri līķiem”. Tieši tāpat kā Skorpions – ja Auns ir noskatījis kādu sievieti, viņš viņas uzmanību panāks jebkuriem līdzekļiem. Atteikumu viņš nepieņem principā. Dzīvot kopā ar šo vīrieti ne vienmēr ir slikti – viņš sargā savu mīļoto sievieti un savu ģimeni, uzņemas atbildību, rūpējas par to, lai ģimenē visi justos labi. Šis vīrietis prot pasargāt no visām nelaimēm, izņemot – no sevis paša. Auns ir uguns, kas iesprostota cilvēka ķermenī. Jebkurš sīkums vai pārpratums var kļūt par milzīga skandāla iemeslu un tad… viss aizsvilstas. Auns var plosīties gan pārnestā, gan tiešā nozīmē. Par laimi, viņa impulsīvās izpausmes un uzvedība, cik ātri sākas, tik ātri arī beidzas. Jā, pēc tam viņš par to jūtas ļoti vainīgs, taču izlieto ūdeni atpakaļ nesasmelsi…

Mežāzis

Šie vīrieši ir izskatīgi, gudri, talantīgi un ļoti atbildīgi. Nesatricināmi. Ja viņam ceļā gadīsies kāds negadījums, pie kura citi kritīs panikā, viņš sarauks uzaci un izdomās, kā to varētu atrisināt. Ģimenes dzīvē Mežāži mēdz būt vēsi un, lai cik dīvaini nebūtu, diezgan cietsirdīgi – viņi ļoti asi kritizē savu mīļoto sievieti un citus ģimenes locekļus par itin visu – pat par nenomazgātiem traukiem vai citiem sadzīviskiem sīkumiem.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmīgs laiks izšķirošiem lēmumiem un rīcībai! Horoskopi 11. oktobrim 1
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
10. līdz 21.oktobris: ļoti veiksmīgs laiks 4 horoskopa zīmēm
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Miera un meditācijas diena! Horoskopi 10. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
Par dzimtas īpašumu jūras krastā jācīnās ar ātro kredītu miljonāriem
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Gobzemam piederējusi deklarācijā nenorādīta māja
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Šorīt uz Tallinas šosejas notikusi smaga avārija; divi bojāgājušie
13 stundas
LE
LETA
Dabā
Pieņemsies spēkā vējš. Prognoze pirmdienai
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ždanoka “uzmetusi” Mamikinu – no sava EP mandāta neatteiksies 2
4 stundas