Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

3 radniecīgu dvēseļu tipi, kurus mums katram dāvina liktenis

1. Satiekam daudzus, pa īstam - vien dažus

1no4
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dzīvē satiekam visdažādākos cilvēkus, bet tikai daži no tiem kļūst īpaši tuvi – iespējams, pat tuvāki nekā īstie brāļi un māsas. Viņi mūs saprot no pusvārda, viņu āda šķiet kā mūsu ķermeņa turpinājums un katrs pieskāriens – ilgots un patīkams.

Tie cilvēki, kas teju ikvienu situāciju vērtē tāpat kā tu pats, kuriem nevajag izskaidrot un pierādīt katru domu vai pārliecību, jo arī viņiem ir tādas pat prioritātes.

Bet vēl jo sāpīgāk iedzeļ vilšanās, ja kāds šo “radniecīgo dvēseļu” solis nodara pāri vai liek vilties. Protams, tikpat lielas sāpes var nodarīt asinsradinieki, ja viņi rīkojas nejauki.

Ezoteriķi apgalvo, ka ir trīs dažādu veidu radniecīgas dvēseles un vari nešaubīties, ka kādā noteiktā dzīves posmā esi saticies ar katru no tām un soļojis līdzās.

Katram no šiem cilvēkiem bijusi sava loma tavā dzīvē un tu, ja pacentīsies atcerēties, pat sapratīsi, kas tieši tavā dzīvē mainījies pēc jūsu tikšanās un kopējās pieredzes.

  1. Satiekam daudzus, pa īstam - vien dažus
  2. Pirmais tips - romantiskais
  3. Otrais tips - reālists
  4. Trešais tips - platoniskais draugs

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+