Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
25. oktobris, 2016
Drukāt

3 veidi, kā aukstā laikā valkāt svārkus un nenosalt (1)

svarki_galvena

Senči uzskatīja: kad sieviete valkā svārkus, viņa uzlādējas ar Zemes enerģiju… Laiki mainījušies, tikumi tāpat, bet sieviete un svārki joprojām ir nedalāmi jēdzieni. Kā tos savienot tos aukstajā gadalaikā? Piedāvājam trīs idejas, kas ļaus justies sievišķīgi arī tad, kad ārā gurkstēs sniegs un laika ziņas biedēs ar bargu spelgoni.

Īsi svārki un gari zābaki

Maksi garuma svārki

Svārki un silti legingi

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. zeķbikses 40 den un viss kārtībā

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+