Horoskopi un mistika
Ezoterika

3 visbīstamākie cilvēki saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: pexels

Vai tu kādreiz esi saticis kādu cilvēku, kuru redzot dusmu brīdī kaut vienu reizi, esi to atcerējies uz mūžu? Zodiaka zīme, kurā mēs piedzimstam, ļoti spēcīgi nosaka mūsu raksturu, tajā skaitā arī to, cik bīstami mēs varam būt apkārtējiem brīžos, kad kāds mūs sadusmo vai nodara pāri.

Astrologi apgalvo, ka šo 3 zodiaka zīmju pārstāvji ir visbīstamākie no visām divpadsmit zodiaka zīmēm:

Auns

Pār šo zodiaka zīmi valda enerģiskais un impulsīvais Marss. Kad Auns ir labā noskaņojumā, viņš ir brīnišķīgs vīrs, brīnišķīgs draugs un brīnišķīgs kolēģis. Jums kopā ar viņu nebūs garlaicīgi un gribēsies pēc iespējas vairāk kopā pavadīt laiku. Viņš būs gatavs arī palīdzēt ikvienam, kas palūgs viņam palīdzību. Taču, ja jums “palaimēsies” Aunu sastapt nelāgā garastāvoklī, gaidiet emociju sprādzienu. Nekad neaizmirstiet, ka Auns ir Uguns stihijas zīme! Šīs zīmes bīstamākās rakstura īpašības ir viņa ietiepība un “aizsvilšanās”. Sadzīvot ar Aunu ir grūti, jo jūs nekad nezināsiet, kādā noskaņojumā viņš šodien ir – labajā vai sliktajā. Jāteic, ka tad, kad viņam ir slikts garastāvoklis vai vēl trakāk – kāds viņu ir pamanījies nokaitināt, iesakām nerādīties Aunam redzeslokā vismaz līdz dienas beigām.

Vēzis

Šīs miermīlīgās un šķietami draudzīgās zīmes aizbildnis ir Mēness. Un kā jūs jau labi zināt – tad, kad dabā ir Mēness aptumsums vai pilns Mēness, notiek trakas lietas. Tieši to pašu var pateikt par Vēzi. Pat tad, kad jums šķiet, ka jūs par šo cilvēku zināt pilnīgi visu, ticiet, īstenībā jūs viņu pazīstat visai maz. To, kāds patiesībā ir Vēzis, visticamāk, zina tikai viņš pats un arī… ne vienmēr. Jo Vēzis tam visam vēl bonusā ir pakļauts nemitīgām garastāvokļa svārstībām, jo ir Ūdens stihijas zīme. Vēžiem ir brīnišķīga intuīcija – viņi lieliski jūt cilvēkus, tāpēc mānīt viņus vai izlikties viņu priekšā nav jēgas, viņi tāpat zina, ko jūs patiesībā domājat. Kas Vēzi padara par šī saraksta cienīgu konkurentu? Ja jūs aizvainosiet vai sadusmosiet šo cilvēku, viņš ierausies savā čaulā un pilnīgi nenosakāmu laiku – sākot no dažām stundām, beidzot ar… gadiem. Vēzis aizvainojumus atceras visu mūžu un var arī nekad, nekad jums nepiedot. Turklāt ļaunākais ir tas, ka jo ilgāk viņš sevī tur šo aizvainojumu, jo lielākas dusmas pret jums sāk izjust un tad, kad viņu patiešām sadusmo, tad ir jābēg. Vismaz no valsts.

Skorpions

Arī pār šo zodiaka zīmi valda Marss. Parastā, ikdienišķā stāvoklī Skorpioni ir mierīgi un atsaucīgi. Kāds var reizēm padomāt, ka šie cilvēki šķiet pat tā kā nedaudz naivi. Taču ne visi zina, ka zem šīs miermīlīgās maskas periodiski plosās īsteni emociju vulkāni. Taču Skorpions reti izrāda savas sajūtas, priekšroku dodot tās paturēt sevī. Taču, ja jūs reiz izsmelsiet šī cilvēka pacietību, neizsakāmas destruktīvas dusmas nāks pār jūsu galvu. Šādās reizēs Skorpions kļūst patiešām ļauns un pat cietsirdīgs. Tikai “attīrot” dvēseli no sliktajām emocijām viņi atkal spēj paraudzīties uz cilvēkiem ar mieru un mīlestību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv