Horoskopi un mistika
Ezoterika

3 zodiaka zīmes, kas spēj padarīt pasauli labāku. Uzzini, vai esi starp tām!0

Foto: Pixabay

Neticami, bet šīs trīs zodiaka zīmes patiešām spēj padarīt pasauli labāku. Visums ne tikai tām ir izticējis cilvēcei svarīgu misiju, bet arī devis “instrumentus” – pārsteidzošu optimismu, enerģiju, pacietību un gribasspēku, labsirdību un cerību.

Kuras tad ir šīs zodiaka zīmes?

Strēlnieks

Dzīvespriecīgā Strēlnieka mērķis nav visas cilvēces glābšana. Domājams, viņš ir pārāk lepns un brīvību mīlošs, lai uzņemtos šādu misiju. Tomēr tieši vai netieši Strēlniekam ir milzīga ietekme uz apkārtējiem cilvēkiem un pasauli.

Apveltīts ar brīnumainu spēju atbalstīt un palīdzēt viskritiskākajās situācijās, Strēlnieks izstaro spēcīgu pārliecinātības un dzīves spēka enerģiju.

Izmisuma un skumju brīžos Strēlnieks spēj atgriezt cilvēku dzīvē, iedvešot viņā pārliecinātību un dzīvesprieku. Strēlnieks ir uguns zīme, viņš kā Saule apvelta ar siltumu un dzīvesprieku visu, kas ir apkārt.

Strēlniekiem piemīt lielāka enerģija un spēks nekā viņi paši to apzinās. Šīs zodiaka zīmes pārstāvju sūtība šajā dzīvē ir nozīmīgāka un svarīgāka nekā viņi domā.

Strēlnieka enerģija ir viegla un netverama: dažkārt pietiek tikai ar vienu smaidu un skatienu.

Tā kā Strēlniekam piemīt izcilas pārliecināšanas spējas, nepieliekot īpašas pūles, viņš spēj palīdzēt vājam cilvēkam atrast dzīves jēgu. Strēlnieka īpašo dziedniecisko spēku vairo viņa garīgie meklējumi un labā sirds. Jo šajā pasaulē nav nekas tāds, ko Strēlnieks darītu pretēji savai gribai.

Mežāzis

Šis zemes stihijas pārstāvis ir tik piezemēts un skeptisks attiecībā uz savu globālo sūtību, ka bieži vien neapzinās dziedniecisko spēku, kāds tam piemīt.

Mežāzis iet ar līkumu visam mistiskajam un nesaprotamajam, izvairās no neskaidrā un nesaprotamā, jo tas atņem viņam mieru un pārliecinātību.

Mežāzis ar savu dziedniecisko enerģiju spēj maigi ietekmēt cilvēkus, īpaši tuviniekus, radiniekus, mīļoto cilvēku, noņemot garīgas un fiziskas sāpes ar rokas pieskārienu. Lūgšanas, kuras skaita Mežāzis, dzird Visums, tas palīdz viņam un dod nepieciešamo spēku, īpaši tad, kad Mežāzis lūdz nevis sev, bet tuvam cilvēkam.

Neraugoties uz savu vēso dabu, Mežāža rokas un plaukstas vienmēr ir ļoti siltas – ar tām viņš spēj pazemināt augstu temperatūru, noņemt galvassāpes, atvieglot slimības gaitu. Taču tikai tad, ja saslimušais cilvēks Mežāzim ir patiešām tuvs un patīkams.

Zivis

Ārstēt citu cilvēku dvēseles ir patiesā Zivju sūtība. Un visbiežāk Zivis dara to ļoti vienkārši – aprunājoties ar cilvēku. Zivju “pacientam”, kas pārdzīvo garīgas mokas, burtiski acumirklī pazūd trauksme, dvēseles sāpes, ciešanas, bažas.

Saistītie raksti

Zivju ārējais vēsums, atturība ir tikai aizsardzība pret nepilnīgo pasauli. Viņas diezgan grūti pamudināt uz emociju izrādīšanu, visbiežāk Zivis vienkārši noslēdzas un norobežojas no konfliktiem, bet dvēselē viņas ir ļoti jūtīgas un ievainojamas.

Tomēr Visums, piešķirot Zivīm šādu dvēseles dziednieka lomu, apvelta tās ar neticamu pacietību, enerģiju, spēju pretoties agresijai, skaudībai, naidam. Zivis ienes šajā pasaulē pozitīvo, smaidu un cerību.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv