Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 zodiaka zīmes, kurām visgrūtāk iemīlēties pa īstam. Kuras tās ir?1

Foto – Shutterstock

Kāds spēj iemīlēties no pirmā acu uzmetiena un uzreiz iedegties neprātīgā kaislē, bet cits ar grūtībām pierod pie cilvēkiem, ilgi pēta potenciālo izredzēto un tikai pēc tam dod vaļu jūtām. Kuras zodiaka zīmes neatdod savu sirdi uzreiz, bet rūpīgi gatavojas šim solim?

Skorpions
Skorpions ir pati pārsteidzošākā un vienlaikus neizprotamākā zodiaka zīme. Ja tavā sabiedrībā ir šāds cilvēks, tu zini, cik viņš var būt gan kvēls, gan vēsi distancēts. Vienā brīdī viņš var būt labvēlīgs pret tevi, bet jau nākamajā burtiski neieredzēt tevi. Sākumā viņš var būt sabiedrisks, bet pēc tam pilnīgi sevī noslēgties un otrādi. Viņu ir grūti saprast, jo tu nekad nezini, ko viņš domā un jūt.

Ideāls partneris Skorpionam – tas ir intelektuāls, godīgs un jūtīgs cilvēks. Tāpēc, kad runa ir par mīlestību un attiecībām, Skorpions ne tuvu neuzticas cilvēkiem, jo no pirmā acu skata viņam daudzi nepatīk. Tas, kas izskatās kā sarkasms, realitātē ir Skorpiona aizsardzības mehānisms. Skorpions uzceļ ap sevi biezas un augstas sienas un pierod pie cilvēka ļoti lēni. Lai iekarotu viņa uzticību, tev nāksies daudz pastrādāt. Tomēr – ja Skorpions ir atdevis tev savu sirdi, tas ir uz mūžiem. Viņš gāzīs tevis dēļ kalnus un rūpēsies kā neviens cits. Viņa mīlestība ir stipra un uzticama.

2. Strēlnieks
Strēlnieki iemīlas ātri, bet virspusēji un nenopietni. Lai gan viņi ir bezcerīgi romantiķi un tic mīlestībai vairāk kā jebkurš cits, iemīlēties pa īstam viņiem ir grūti. Strēlnieka problēma ir tā, ka tā vietā, lai mācītos no savām neveiksmēm, viņš nereti uzkāpj uz analoģiskiem grābekļiem, atkal uzsit punus un rezultātā baidās no nopietnām attiecībām.

No visām zodiaka zīmēm Strēlnieks no mīlestības baidās visvairāk, jo asociē to ar sāpēm. Tādēļ viņš atgrūž cilvēkus un dod priekšroku pats sev. Ja viņš tomēr riskē izveidot attiecības, tad dod priekšroku “kvalitatīviem” partneriem, izvirzot viņiem pārāk augstus standartus, kuri arī ne vienmēr attaisnojas. Turklāt Strēlnieks ir tik prasīgs, ka drīzāk paliks viens, nevis piekritīs attiecībām ar parastu partneri, kas ne ar ko neizceļas.

Saistītie raksti

2.Vērsis
Vērsis, protams, ir ļoti spītīgs. Uzticas viņš tikai sen un nelielai izredzētu draugu grupai. Vērsis reti sper soli pretī viņam interesantiem cilvēkiem, gaidot, ka tie pirmie izrādīs viņam uzmanību. Ārēji viņš ir diezgan auksts un ieturēts, lai gan iekšēji ļoti gādīgs un maigs. Kaut kāda iemesla dēļ Vērsis uzskata, ka viņa emocijas ir vājuma pazīme, tāpēc viņš atturas no to izrādīšanas. Bet vēl viņam patīk kontrolēt jebkuras situācijas, tāpēc Vērsim nepieciešams pacietīgs partneris, kas klusējot viņam piekrīt.

Vērsis nereaģē uz ārēju spiedienu, saspīlētām un stresa situācijām. Viņš savas satraukumu nomaina ar dusmām. Ja arī šī Zemes zīme iemīlas pa īstam (bet viņam ir grūti nonākt pie šādām jūtām), viņš ārkārtīgi ilgi pārbaudīs un analizēs savu izredzēto. Ja Vērsis tomēr izlems par labu attiecībām, tad viņa partnerim balva būs neaptverama pieķeršanās un centieni darīt visu iespējamo mīļotā cilvēka labā.

Avots: “flytothesky.ru”

LA.lv