Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. decembris, 2013
Drukāt

Krītot no augstuma, bojā gājis celtnieks “Z-torņos”

Foto: LETAFoto: LETA

Augstceltņu kompleksa "Z-Towers" celtniecība.

Pagājušajā diennaktī, krītot no augstuma, bojā gājis viens no celtniekiem, kurš strādājis pie augstceltņu kompleksa “Z-torņi” būvniecības Rīgā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

21 gadu vecais vīrietis iekrita lifta šahtā. Celtnieks bojā gāja uzkrītot un sastatnēm, kuras atradās lifta šahtā.

Kā BNS norādīja Valsts policijas (VP) pārstāvis Toms Sadovskis, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, VP saistībā ar celtnieka nāvi  “Z-torņos” sākusi kriminālprocesu. Izmeklēšana tiek veikta ciešā sadarbībā ar Valsts darba inspekciju.

Uzņēmums “Towers Construction management” medijiem izsūtītajā paziņojumā norādījis, ka ir gatavs sniegt atbalstu bojāgājušā ģimenei un izmeklētājiem, lai iespējami ātri noskaidrotu notikušā apstākļus un cēloņus.

Uzņēmums arī norāda, ka tā augstākā prioritāte ir cilvēku drošība, tāpēc “Z-torņu” attīstītāji, darīs visu iespējamo, lai līdzīgi negadījumi mūsu objektā vairs neatkārtotos.

Tāpat uz izmeklēšanas laiku objektā ir apturēti visi būvdarbi, tie tiks atsākti tikai pēc negadījuma vietas apsekošanas un sakopšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+