×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
18. decembris, 2013
Drukāt

Kanāli “Rīga TV24”, “Re:TV”, “OTV” no jaunā gada bezmaksas apraidē (2)

Kadrs no ''Re:TV'' raidījuma.Kadrs no ''Re:TV'' raidījuma.

No 1. janvāra bezmaksas apraidē būs pieejami trīs jauni televīzijas kanāli – informatīvi dokumentālo raidījumu programmu sniegs „Rīga TV24”, reģionālās tematikas atspoguļos SIA “Vidzemes televīzija” ar kanālu „Re:TV”, bet bērnu un jauniešu auditorijai būs pieejama “Ogres Televīzija” ar nosakumu “OTV”, portālu “LA.lv” informē Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) Informācijas centrs.

”RīgaTV24” šobrīd ir diennakti skatāms visiem ”Baltcom TV” abonentiem, kā arī kabeļtīklu skatītājiem Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Daugavpilī, un citur. Kanālu var skatīties arī internetā.

Kanāls ”Re:TV” šobrīd pieejams “Lattelecom” interaktīvajā TV pamata pakā, “Lattelecom” Virszemes TV ekonomiskajā pakā un tiešraidē internetā.

”Ogres TV” šobrīd ir reģionālā televīzija, kas veido novadu ziņas.

Attiecīgie televīzijas kanāli uzvarējuši NEPLP rīkotajos konkursos par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālām televīzijām, kas apņemas nodrošināt bezmaksas apraidi visā Latvijā.

Kā zināms, līdz šim pieejamās komerctelevīzijas TV3 un LNT kopš 1.janvāra bezmaksas apraidē vairs nebūs pieejamas.

Konkursā uzvarējušajām televīzijām tiesības īstenot sabiedrisko pasūtījumu bezmaksas apraidē piešķirtas uz trīs gadiem. Reizi ceturksnī NEPLP nodrošinās kanālu monitorēšanu, lai pārbaudītu to atbilstību sabiedriskā pasūtījuma prasībām.

Ar konkursa rezultātiem gan nav mierā konkurējošās televīzijas, kas arī piedalījās konkursā. SIA “Televīzijas kanāls Pro100TV” un SIA “Bērnu televīzijas kanāls LoLoTV” īpašnieku pārstāvis Konstantīns Vedernikovs šodien gatavošot pieteikumu tiesai, ziņo biznesa portāls “Nozare.lv”. Viņaprāt, gan konkursā uz informatīvi dokumentālās, gan arī uz bērnu un jauniešu programmas veidošanu ir pieļauti pārkāpumi. Konkursa pretendents plāno tiesā arī prasīt pagaidu noregulējumu, lai nepieļautu līguma slēgšanu ar konkursa uzvarētājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Interesanti kas Otv sponsore raidijumu ukrainas laiks?tira propoganda”no faktiem pat smakas nav..

  2. Man ir liels prieks, ka TV atgriezies, jaunā formātā Rīga – TV 24 ar Latvijas leģendāro diktori Veltu Puriņu. Skatos regulāri, arī internetā. 2011.g. biju raidījumā TV kopā ar ZA bijušo prezidentu T.Milleru un V. Puriņa to vadīja, bija “labā sportiskā formā”. Tagad šo raidījumu “ielikšu” You Tube, jo visiem būs iespēja salīdzināt ” kā bija laikos senajos” un tagad. Vēlu jaunajiem diktoriem, programmu vadītājiem màcīties no leģendārās diktores V.Puriņas. Es personīgi apbrīnoju viņas erudīciju un māku vadīt raidījumus, neskatoties uz daudzām problēmām Latvijà un cilvēku attiecībās. Lai veicas arī turpmāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+