×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. decembris, 2013
Drukāt

Mežāzis – pacietīgs, ar labu atmiņu (1)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Mežāža zodiaka zīmē dzimušie ir strādīgi, apdomīgi, pacietīgi, prasīgi pret sevi un citiem. No malas raugoties, viņi šķiet skarbi, dažkārt augstprātīgi un nepieejami, tomēr, iepazīstot tuvāk, atklājas tādas rakstura īpašības kā labestība, draudzīgums un izpalīdzība. Bieži vien aiz Mežāža skarbās ārienes slēpjas jūtīga un mīloša sirds, turklāt Mežāžiem svarīga ir māja un ģimene.

Mežāzim ir svarīgi arī, lai citi respektē viņa vajadzības. Tāpēc, ja gribat izvairīties no konfliktiem, vispirms ieteicams kopīgi pārrunāt ar viņu savas ieceres un tikai tad rīkoties. Ja Mežāža vajadzības netiek ņemtas vērā, tad viņš noslēdzas sevī un ignorē apkārt notiekošo.

Mežāzis ir pacietīgs un ar labu atmiņu. Viņš labu vienmēr cenšas atdarīt ar labu un aizvainojumu piedot, bet, ja pret Mežāzi izturas nekaunīgi, tad var nākties saskarties ar viņa cinismu un skarbo raksturu.

No 21. līdz 31. decembrim dzimušie ir Ūdens stihijas Mežāži – šie cilvēki ir jūtīgi un radoši. Viņi dzīvē tiecas pēc savstarpējas sapratnes un ģimeniskas vides. Šā tipa Mežāžiem ir svarīgi, lai viņi varētu būt brīvi un dabiski, tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kas viņus spēj pieņemt tādus, kādi viņi ir. Paši būdami uzticīgi partneri, citos visaugstāk vērtē godprātību un atklātību.

No 1. līdz 10. janvārim dzimušie ir Uguns stihijas Mežāži – šie cilvēki ir mērķtiecīgi un darbīgi. Viņiem patīk būt situācijas noteicējiem. Viņi tiecas pēc līdzvērtīgiem partneriem, kas spēj realizēt savas idejas un neliecas grūtību priekšā. Nepatīk, ja lielās ar citu sasniegumiem vai iecerēm, kas vēl nav īstenotas. Pret neizlēmīgiem un bailīgiem cilvēkiem mēdz izturēties izsmējīgi.

No 11. līdz 20. janvārim dzimušie ir Zemes stihijas Mežāži – šie cilvēki ir strādīgi un atbildīgi. Reti jaucas citu darīšanās. Viņi tiecas pēc cilvēkiem, kuriem var uzticēties un ar kuriem kopā var veidot stabilu nākotni. Ja esat zaudējuši uzticību viņu acīs, to nav iespējams vairs atjaunot. Cilvēkus vērtē pēc paveiktā, nevis pēc sociālās piederības.

Mežāža ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns būs apņēmības pilns realizēt savus plānus. Pirms ķerties pie darba, ieteicams visu rūpīgi izvērtēt un neļauties emocijām, jo tas var radīt spriedzi attiecībās. Piemērots laiks paplašināt redzesloku un apgūt jaunu vaļasprieku. Savu mērķu sasniegšanā varat lūgt padomu un palīdzību draugiem. Nav piemērots laiks naudas darījumu veikšanai un līgumu slēgšanai.

Janvārī – ϑ: 1;5;9;23;27;28. Μ: 6;16;26;29.

Vērsis

Vērsis jutīs spēkus atgriežamies, un tas radīs vēlmi uzlabot situāciju. Jābūt apdomīgam, izsakot savu viedokli, jo citi to var pārprast. Visa mēneša garumā būs jūtama spriedze attiecībās. Piemērots laiks ceļojumiem un jaunu zināšanu apguvei. Labvēlīgs laiks darījumiem ar nekustamo īpašumu. Jācenšas izvairīties no steigas, jo tas var radīt papildu spriedzi.

Janvārī – ϑ: 5;7;11;15;17;25. Μ: 2;10;24;30.

Dvīņi

Dvīņi jutīs spēku izsīkumu un nogurumu, tāpēc biežāk būs manāmas garastāvokļa svārstības. Lai izvairītos no pašu radītas spriedzes, ieteicams pārdomāti plānot savu laiku un darbus. Piemērots periods materiālā stāvokļa uzlabošanai. Vairāk uzmanības jāvelta bērniem un tuviem cilvēkiem, jo tie jūs sapratīs un atbalstīs. Iespējamas jaunas iepazīšanās.

Janvārī – ϑ: 1;9;19;20;27;28. Μ: 4;5;11;26.

Vēzis

Vēzim aktuāli būs partnerattiecību jautājumi gan personiskajā dzīvē, gan darbā. Jāizvairās no pārsteidzīgiem secinājumiem, pirms nav noskaidrots, cik patiesa ir jūsu rīcībā esošā informācija. Piemērots laiks paplašināt redzesloku un apmeklēt kultūras pasākumus. Jauni iespaidi palīdzēs radošāk risināt ikdienas jautājumus. Ieklausieties citu dotajos padomos.

Janvārī – ϑ: 3;9;11;13;16;29. Μ: 6;8;27;28.

Lauva

Lauva jutīs vajadzību pēc sapratnes un atbalsta, tāpēc meklēs tādu cilvēku sabiedrību, kas uzklausa un neko nepieprasa pretī. Piemērots laiks, lai sakārtotu un uzlabotu savu veselību. Kārtojot darījumus un parakstot dokumentus, uzmanīgi jāiepazīstas ar to saturu, jo pavirša attieksme nākotnē var nest zaudējumus. Vairieties no augstprātības un iedomības.

Janvārī – ϑ: 1;4;13;15;18;27. Μ: 3;8;12;30.

Jaunava

Jaunavai svarīgi būs jautājumi, kā uzlabot dzīves kvalitāti un atrast laiku savu vajadzību apmierināšanai. Tāpēc vairāk uzmanības ieteicams veltīt jaunu lietu ieviešanai ikdienas dzīvē. Piemērots laiks romantiskām vakariņām, sporta aktivitātēm un garderobes pilnveidošanai. Centieties dzīvē ienest vairāk krāsu un prieka.

Janvārī – ϑ: 1;3;9;15;20;31. Μ: 4;11;18;19.

Svari

Svariem būs sajūta, ka no viņiem prasa pārāk daudz. Pienākumu un atbildības nasta būs paņēmusi daudz enerģijas un spēka. Tāpēc lielāka uzmanība jāvelta pašsajūtai un veselības stāvoklim. Ieteicams apmeklēt relaksējošas un tonizējošas ķermeņa procedūras. Plānojot darbus, neaizmirstiet par brīvdienām un atpūtas brīžiem. Šajā periodā nav ieteicams sākt kaut ko jaunu.

Janvārī – ϑ: 1;5;9;19;20;27. Μ: 6;7;21;23.

Skorpions

Skorpions pēc labi padarīta darba var doties nelielā ceļojumā, lai izvēdinātu galvu un smeltos jaunas idejas sevis realizēšanai. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai, projektu uzsākšanai un pieredzes apmaiņas braucieniem. Janvāra otrajā pusē jābūt uzmanīgam, lietojot elektroierīces. Nav ieteicams plānot lidojumus.

Janvārī – ϑ: 2;3;7;8;22. Μ: 10;16.;18;24.

Strēlnieks

Strēlnieka rūpīgi saplānotajā ikdienā spriedzi ienesīs apkārtējo cilvēku vieglprātīgā attieksme pret saviem pienākumiem. Lai izvairītos no aizkaitinājuma un dusmām, ieteicams biežāk izteikt savu viedokli un veidot dialogu ar cilvēkiem. Piemērots periods finanšu darījumu kārtošanai un kontaktu paplašināšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus.

Janvārī – ϑ: 1;9;14;15;23;24. Μ: 6;12;18;22.

Mežāzis

Mežāzis gribēs pabūt vienatnē, lai atjaunotu spēkus un saplānotu darbus. Tāpēc jācenšas laikus veikt ikdienas pienākumus un neuzņemties jaunus darbus, pirms vecie vēl nav pabeigti. Vairāk uzmanības jāvelta pašsajūtai un jāieklausās sirdsbalsī. Ieteicams uzturēties svaigā gaisā vai labi vēdinātās telpās. Nav labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Janvārī – ϑ: 2;7;8;18;26;31. Μ:11;14;15;28.

Ūdensvīrs jutīs, ka pienācis laiks kaut ko mainīt savā dzīvē, un tāpēc interesēsies par jaunām iespējām sevis realizēšanai. Kaut gan prāts meklēs jaunas iespējas, ķermenis gribēs atpūsties. Tas radīs iekšēju spriedzi un neapmierinātību. Lai mazinātu iespēju kļūdīties, ieteicams ar jaunu darbu uzsākšanu nedaudz nogaidīt. Vairāk laika un uzmanības veltiet cilvēkiem, kas jums sagādā prieku.

Janvārī – ϑ: 1;5;9;10;15;20. Μ: 2;19;24;31.

Zivis

Zivis jutīsies enerģijas pilnas un gribēs aktīvi darboties. Lai viss izdotos, kā plānots, lūdziet citiem jums palīdzēt. Necentieties nevienu pārliecināt vai pierunāt ar jums sadarboties, jo tas var prasīt papildu izdevumus un gala rezultātā nest vilšanos. Ieklausieties draugu padomos. Piemērots laiks jaunu iemaņu apgūšanai. Rēķinieties tikai ar jūsu rīcībā esošajiem resursiem, nevis ar plānotajiem ienākumiem, jo naudas apritē varētu būt kavēšanās.

Janvārī – ϑ: 5;7;9;21;27. Μ: 8;17;23;28.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Diezgan līdzīgs ir. Bilde arī ir trāpīga.

Draugiem Facebook Twitter Google+