×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
20. marts, 2017
Drukāt

33 centi par vēlēšanu paziņojumu (3)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

2017. gada pašvaldību vēlēšanu paziņojumu sagatavošana un nosūtīšana izmaksās 511,5 tūkstošus eiro. Pavisam plānots izsūtīt 1,55 miljonus paziņojumu.

Vēlēšanu paziņojumus sagatavos finanšu tehnoloģiju pakalpojumu AS “Fitek”, bet nosūtīs VAS “Latvijas Pasts”. Uzņēmumi apņēmušies vienu vēlēšanu paziņojumu sagatavot, tostarp arī nodrukāt par deviņiem centiem, bet piegādāt adresātiem par 24 centiem. Šie uzņēmumi bija vienīgie pretendenti Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) izsludinātajā konkursā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja dati.

AS “Fitek” līguma izpildei piesaistīs arī divus apakšuzņēmējus – “Latvijas Pasta” meitas uzņēmumu SIA “Mailmaster” un poligrāfijas SIA “Drukātava”. Katrs no apakšuzņēmējiem veiks sūtījumu sagatavošanu 33% apmērā.

Vēlētājiem pēc deklarētās dzīvesvietas adreses vēstuli ar informāciju, kurā iecirknī vēlētājs reģistrēts vēlēšanām, nosūtīs no 22. līdz 24. martam. Pašvaldību vēlēšanas notiks 3. jūnijā. Tajās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.

Vēlēšanām katrs vēlētājs tiks reģistrēts noteiktā iecirknī – sākotnēji tajā pašvaldībā, kas atbildīs reģistrētajai dzīvesvietai 90 dienas pirms vēlēšanu dienas. No 25. marta līdz 16. maijam sākotnēji piešķirto iecirkni varēs mainīt, izvēloties jebkuru citu iecirkni attiecīgās pašvaldības teritorijā vai tajā pašvaldībā, kur vēlētājam pieder nekustamais īpašums.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nedomāju, ka tas ir prāta darbs- rakstīt tādas vēstules. Katrs, kurš gribēs piedalīties vēlēšanās, var taču painteresēties savā dzīvesvietā un noskaidrot, tas neko nemaksātu. Bet tos tūkstošus lietderīgāk būtu iedalīt slimo bērnu ārstēšanai

  2. kAS? Man būs jāmaksā tie 33 centi. Tas, protams, nav daudz, bet netaisos maksāt par vēlēšanu paziņojuma saņemšanu!

Draugiem Facebook Twitter Google+